بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
توسعه ساختمان
توسعه ساختمان

تاریخچه

شرکت بین المللی توسعه ساختمان (سهامی عام) در تاریخ هشتم بهمن سال 1364 تحت نام شرکت سرمایه گذاری ساختمان(سهامی خاص) و به شماره 3552 در اداره ثبت شرکتهای شهرستان تبریز به ثبت رسید.در پی مصوبات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 26/3/1377 محل قانونی شرکت از تبریز به تهران منتقل و تحت شماره 142583 در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده است. مجامع عمومی فوق العاده مورخ 26/3/83  و  10/9/83  به ترتیب شخصیت حقوقی شرکت را از سهامی خاص به سهامی عام و نام شرکت را از شرکت سرمایه گذاری ساختمان به شرکت بین المللی توسعه ساختمان تغییر دادند. شرکت بین المللی توسعه ساختمان (سهامی عام) از تاریخ 20/7/83 در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته و از تاریخ 9/10/83 به عنوان چهارصدوچهاردهمین شرکت در فهرست شرکتهای بورسی درج شده است.

 
موضوع فعالیت

مطابق اساسنامه ، موضوع فعالیت شرکت خریدو فروش ملک و زمین به منظور احداث ساختمان، شهرک، مجتمع های مسکونی، احداث کارخانجات و مشارکت و سرمایه گذاری، احداث و اجاره کارخانه های تولید مصالح ساختمان، تاسیس شرکتهای جدید با مشارکت اشخاص حقیقی و حقوقی، و همچنین پذیره نویسی و خرید وفروش سهام و انجام معاملات مربوط به سهام و سایر اوراق بهادار داخلی و خارجی و سایر امور مرتبط با فعالیت شرکت می باشد.

 سرمایه شرکت

سرمایه شرکت در بدو تاسیس مبلغ 300 میلیون ریال شامل تعداد 30 هزار سهم هر سهم یک هزار ریال بوده که طی چند مرحله ، به مبلغ 1500 میلیارد ریال شامل یک میلیارد و پانصد میلیون سهم به ارزش اسمی هر سهم یک هزار ریال افزایش یافته است.

 
 شرکت بین المللی توسعه ساختمان با اخذ گواهینامه نظام مدیریت کیفیت ISO9001:2008  , و گواهینامه   ISO 14001 و OHSAS از شرکت DAS  انگلستان برگ زرین دیگری را در کارنامه خود درج نموده است.

این شرکت به عنوان یک شرکت مادر تخصصی ( هلدینگ ساختمانی ) دارای کسب و کار سرمایه گذاری در صنعت ساختمان بوده که در این فرایند شرکت نقش سرمایه گذار و مدیریت کلان برای پروژه های عمرانی را بر عهده داشته و امور اجرایی آن از طریق سایر شرکتها گروه یا خارج از آن انجام میگیرد . به طوری که شرکت پس از شناسایی فرصت های سرمایه گذاری اقدام به ارزیابی فنی و اقتصادی آنها نموده و در صورت توجیه پذیر بودن سرمایه گذاری ، پروژه هایی را تعریف و اقدام به ساخت و فروش آنها می نماید .
از طرف دیگر وظیفه مدیریت شرکت های تحت پوشش و تابعه خود را نیز دارد که هر یک از این شرکتها ماهیت حقوقی مستقلی دارند و لیکن مدیریت کلان این شرکت ها توسط شرکت بین المللی توسعه ساختمان انجام می شود .


• شرکتهای تابعه شرکت بین المللی توسعه ساختمان
• شرکت شهرسازی و خانه سازی باغمیشه ( سهامی عام ) ( ساختمانی و تأسیساتی و شهرک ساز )
• شرکت آ.س.پ ( پیمانکاری و سرمایه گذاری در پروژه های پربازده ساختمانی)
• شرکت افق سازه پایا (سرمایه گذاری در پروژه های پربازده ساختمانی)
• شرکت پیمان غدیر ( طراحی، مشاوره ، نظارت و مدیریت طرح )
• شرکت پارس سازه ( مهندسی و ساخت ساختمانهای صنعتی )
• شرکت سرپناه فارس ( ساختمانی و تأسیساتی )
• شرکت کیش رویای زندگی ( ساخت واحدهای لوکس تجاری مسکونی )
• شرکت گسترش تجهیزات ساختمان بهسان پارس ( خدمات پس از فروش و نگهداری از ساختمان )
• شرکت توسعه ساختمان غدیر خوزستان ( تولید لوله های بتنی و قطعات پیش ساخته و ساختمان سازی )
• شرکت ساختمان آذربایجان ( ساختمانی و تأسیساتی )
• شرکت نارنجستان گستر ( توسعه ساختمان و هتل )
• شرکت تیسا کیش ( فعالیت های ساختمانی )

پروژه های مرتبط:

مگا پارس
جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
مجتمع دولت
مجتمع دولت
مرکز خرید ونک
مرکز خرید ونک
پاژ
پاژ
نصر گیشا
نصر گیشا