بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
شرکت اوان پویا
شرکت اوان پویا

نام کامل: شرکت توسعه عمران و مسکن اوان پویا 

وب سایت: www.oonegroup.com

 

شرکت "توسعه عمران و مسکن اوان پویا" بیش از یک دهه می‌باشد که فعالیت تخصصی خود در حوزه "مدیریت فروش" و "مهندسی بازار" پروژه‌های بزرگ ساختمانی را آغاز نموده است. اوان پویا به عنوان بنیان‌گذار این علم نوین در ایران توانسته در سال‌های اخیر، حوزه فعالیت‌ خویش را به انجام مطالعات راهبردی و اقتصاد مهندسی و اجرای مدیریت بهره‌برداری مراکز تجاری گسترش دهد. حضور در بهترین و بزرگترین پروژه‌های عمرانی ایران و مواجه شدن با سرد و گرم‌ بازار ساختمان از کارشناسان اوان، افرادی متخصص و خبره ساخته تا استفاده از توان‌مندی‌های هر یک از ایشان در بهبود پیشبرد مسیر حرکتی پروژه‌های مختلف یاری‌رسان ‌باشد.

مجموعه اوان پویا ضمن انجام مشاوره اقتصادی بالغ بر 50 پروژه از نام آشناترین پروژه‌های ساختمانی کشور و با کوله‌باری از تجربه و به کارگیری دانش و تخصص جوانان فرهیخته این مرز و بوم، هدف خویش را خدمت به ایران و اعتلای نام آن قرارداد است. تلاشمان برای تحقق رویای "پدیده شاندیز" و زحمتمان به منظور موفقیت "سرزمین ایرانیان" و پیگیری‌های بی‌وقفه‌یمان در ده‌ها پروژه دیگر از آن جهت است که ایرانی را شایسته بهترین‌ها می‌دانیم و برای رسیدن به بهترین‌ها عزممان را جزم کرده‌ایم.

مدیریت مبتنی بر "دانش فروش و مهندسی بازار" بزرگترین پروژه‌های ایران، انجام "مطالعات دانش بنیان" طرح‌های منحصر به فرد چند منظوره، پیشگام بودن در حوزه "مدیریت بهره‌برداری از مراکز تجاری" و برگزاری و شرکت در د‌ه‌ها همایش داخلی و بین المللی با موضوعات مربوط به مهندسی بازار و مدیریت و بهره‌برداری، امروزه شرکت اوان را که اولین می‌باشد جزء بهترین‌ها قرار داده است.

پروژه های مرتبط:

برج نگار

آرمان‌مال
جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
مرکز خرید دنیای نور
مرکز خرید دنیای نور
مرکز خرید پدیده
مرکز خرید پدیده
میکا مال
میکا مال
مرکز خرید گاندی
مرکز خرید گاندی