بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
امید نیک کیش
امید نیک کیش

آدرس: تهران، خیابان لواسانی، پلاک 53

پایگاه اینترنتی: www.omidnik.com

معرفی شرکت:

شركت اميد نيك كيش در سال 1387 با بهره‌گيری از شيوه‌های نوين بين‌المللی مديريت كسب و كار تاسيس شد تا با اتخاذ رويكرد پيروی از استانداردهای بين‌المللی در حوزه‌های سرمايه‌گذاری، مديريت و توسعه در بازارهای داخلی و خارجی فعاليت كند.
نام اميد نيك از دماغه مشهور اميد نيك در جنوبی‌ترين نقطه قاره آفريقا گرفته شده، كه نقطه اتصال دو اقيانوس اطلس و هند است. ايده شركت در گسترش روابط تجاری و نزديكی آسيا و آفريقا با الهام از فلسفه اتصال دو اقيانوس اتخاذ گرديد.
مهم‌ترين هدف ايجاد ارزش افزوده برای شركت، شركای تجاری و مشتريان است. حضور همزمان اميد نيك كيش در حوزه‌های سرمايه‌گذاری، مديريت و توسعه، تفكری استراتژيك با هدف كاهش ريسك و تداوم رشد در آينده است. به منظور پايداری و تداوم اين هدف، شركت از همان ابتدا نسبت به جذب نيروی انسانی متخصص و حرفه‌ای به عنوان همكار، مدير و مشاور اقدام كرد.


تاریخچه
مطالعات نشان داد که بازارهای آفریقایی پس از چين و هند، به نوعی قطب سوم توسعه اقتصادی جهان به حساب می آیند. شرکت در اولين قدم به علت رونق و بازدهی مناسب در جهت شناخت بازارهای تجاری نسبت به آغاز سرمایه گذاری مستقيم اقدام کرد.
اميد نيک کيش در مرحله بعد توانست با شناخت و ورود به بازارهای تجاری، برخی از کالاهای با ارزش افزوده داخلی را به کشورهای آفریقایی صادرکند. در بخش داخلی با آغاز مدیریت پروژه بزرگ تجاری/فرهنگی چارسو وارد بازار ساخت و ساز شهری شد که می توانيد اطلاعات کلی را در بخش پروژه های این پایگاه و اطلاعات تفصيلی را در charsou.com مشاهده نمایيد.


ماموریت
ورود فعال در بخش ساخت و ساز، فعاليت های تجاری، بازارهای مالی بين المللی، ایجاد و تمليک شرکت ها.


چشم انداز
فعاليت در بازارهای بومی و بين المللی با هدف تبدیل شدن به یکسرمایه گذار و سازنده تمام عيار.


راهبرد
تبدیل و فعاليت در غالب شرکت هلدینگ | توسعه پروژه های ساخت و ساز
اميد نيک کيش در برخی حوزه های زیر وارد شده یا برای ورود به آنها در حال برنامه ریزی است:
- ساخت و ساز : پروژه های مسکونی، تجاری و صنعتی
- مدیریت مالی و سبد اوراق بهادار: سهام، اوراق مشارکت، تامين مالی واحدهای اقتصادی و پروژه ها
- مشارکت: سرمایه گذاری و توسعه پروژه ها و کسب و کارها
- خدمات تجاری و بازرگانی
- خدمات مدیریتی :مدیریت قراردادها، مدیریت پروژه، مدیریت کسب و کار


فعالیت‌ها:

سرمایه گذاری

برای گذر از بحران های مالی در سطح جهان و مشکلات اقتصادی در داخل کشور شرکت با تمرکز بر مدیریت منابع، شناخت فضای اقتصاد داخل و بين الملل و تاثيرات متقابل آن و گسترش و یا جابجایی دارائی ها به منظور حفظ ارزش و افزایش سرمایه و به تبع آن تثبيت و بالا بردن ضریب سود آوری، نسبت به سرمایه گذاری در بخش ها و پروژه های مختلفی از جمله تشکيل سبد سهام در بازارهای بورس اوراق بهادار، کالا و آتی اقدام کرده است. به لطف خدا با بهره گيری از روش های مذکور مدیریت شرکت توانسته است سرمایه های شرکت و سهامداران آن را حفظ و ریسک ناشی از نوسان شدید بازار ارز را کمينه سازد.


توسعه
تمرکز بر فعاليت های توسعه ای یکی از ارکان های مهم شرکت اميد نيک کيش است. این شرکت با کسب تجربه از فضا و بازارهای بين المللی در تلاش است رویکرد توسعه ای خود را همواره گسترش داده و پروژه های خود را از جنبه های ساختاری، مهندسی و اقتصادی به استانداردهای جهانی نزدیک کند. برای آشنایی با این بخش از فعاليت های شرکت به بخش پروژه ها مراجعه نمایيد.


خدمات
خدمات مدیریت پروژه از مهارت های محوری این شرکت به حساب می آید. شرکت توانسته است با مطالعات دقيق و همه جانبه پروژه ها، اشراف کامل بر فرصت ها، چالش ها و نيازهای پروژه پيدا کرده و با درک اولویت های ذینفعان و در نظر گرفتن کيفيت، قيمت و زمان بهينه، پروژه ها را آغاز، اجرا و تحویل نماید. بازار چارسو بهترین نمونه این رویکرد است. حوزه عملکردی شرکت اميد نيک کيش تحقيقات بازار و شکل گيری ایده اوليه، خرید زمين و اخذ مجوزهای لازم، ساخت و پيش فروش واحدهای تجاری، کمک به توسعه فضای کسب و کار و مدیریت بهره برداری به مدت 5 سال در نظر گرفته شده است. تحقيقات گسترده این بازار قبل از مرحله شکل گيری ایده باعث می گردد این پروژه به یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز خرید تهران و بزرگترین مدیا سنتر خاورميانه تبدیل گردد. تجربه موفق مدیریت اجرای بازار چارسو باعث خواهد شد بستری مناسب برای پروژه های آتی فراهم آورد. بخش دیگری از خدمات شرکت اميد نيک کيش مذاکره، فاینانس و تامين مواد اوليه شرکت های توليدی، صنعتی است که علاوه بر کمک به توسعه صنعتی کشور، سود آوری مناسبی برای شرکت به ارمغان می آورد.

پروژه های مرتبط:

بازار چارسو
جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
مجتمع شهاب
مجتمع شهاب
مجتمع روشا
مجتمع روشا
طوبی
طوبی
سپهر الهیه
سپهر الهیه