بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
گروه مهندسین مدیریت طرح ایران اسوه
گروه مهندسین مدیریت طرح ایران اسوه

شهر: مشهد

وب سایت شرکت:  http://www.osvehgroup.ir/

گروه مهندسين مشاور و مديريت طرح اسوه"، فعاليت خود را به طور رسمي از سال 1381 در مشهد مقدس آغاز نموده است و در اين مدت خدماتي شايان توجه را در عرصه هاي برنامه ريزي و توسعه شهري، طراحي و خدمات مهندسي و خدمات مديريت طرح به سازمان ها، شركت ها و نهاد هاي مختلف از جمله شهرداري مشهد و سازمان هاي وابسته و مديريت هاي مناطق، بنياد تعاون ناجا و... ارائه داده است.

"گروه اسوه"، اين افتخار را داشته است كه؛ در دوره ي سال هاي 84 – 1381 مسئوليت مديريت طرح (عامل چهارم) طرح نوسازي و بهسازي بافت پيرامون حرم مطهر رضوي (محدوده 300 هكتاري ثامن) را، به عنوان دومين عامل چهارم در شهر مقدس مشهد، بر عهده گيرد. "اسوه" در اين دوره ي نسبتاً كوتاه، پايه گذار بسياري از تحولات در فرايند نوسازي و بهسازي بافت مذكور بوده است.

 

اهم اين تحولات به شرح ذيل قابل ذكر مي باشد؛

*   تعريف ريز طرح ها، پروژه ها و ريز پروژه ها در طرح نوسازي مذكور با بهره گيري از خدمات مهندسين مشاور طاش، كه منجر به تدوين اولين برنامه و بودجه عملياتي در اجراي هر چه بهتر طرح، گرديد.

*   تهيه و ارائه پيشنهاد تشكيل "شوراي عالي و راهبردي"، براي اجراي هر چه بهتر و زودتر طرح مذكور،

*   تهيه و ارائه پيش نويس مصوبه براي اخذ اختيارات رئيس جمهور و هيئت وزيران، براي وزير مسكن و شهرسازي وقت يا استاندار وقت استان خراسان، با استفاده از اصل 127 قانون اساسي، و به عنوان رئيس شوراي عالي فوق الذكر.

پروژه های مرتبط:

مجتمع سارا و ایمان
جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
مرکز تجاری دیدار
مرکز تجاری دیدار
نگین میرداماد
نگین میرداماد
مرکز خرید فایتون
مرکز خرید فایتون
مجموعه باران
مجموعه باران