بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
فراخوان مشارکت در بهره‌برداری از سه بخش پدیده شاندیز

فراخوان مشارکت در بهره برداری از مراکز سرزمین غذا (فود کورت)، بازارچه سنتی چپیره و بزرگترین سنگ فرش خیابانی کشور در پدیده شاندیز، جهت برگزاری رویدادها و نمایشگاه های مختلف، مراسم آیینی و جشنواره‌های بومی و محلی منتشر شد.

واحد بهره برداری شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز با انتشار فراخوانی که چهارم تیرماه 96 در روزنامه‌های کثیر‌الانتشار منتشر شده است از فعالان حوزه غذا و نیز صاحبان نشان‌های بین‌المللی (برند) عرضه غذا در سطح کشور برای حضور و همکاری به صورت مشارکت جهت فعال‌سازی فود کورت پدیده دعوت به عمل آورده است. 

در این فراخوان همچنین از فعالان عرصه نمایشگاهی، مؤسسات فرهنگی و هنری اعم از حقیقی و حقوقی دعوت شده است تا جهت بهره‌برداری از فضاهای مناسب موجود در نخستین و بزرگترین فضای خیابان سنگفرش کشور و بازارچه سنتی و قدیمی مشهد (چپیره) اقدام نمایند.
این گزارش حاکی است: مرکز خرید، تعطیلات و سرگرمی پدیده با ٢٨ غرفه و ۵ هزار متر مربع زیر بنا به عنوان دومین سرزمین غذا (فود کورت) بزرگ دنیا شناخته می‌شود. این مرکز با سه سالن فضای باز و تراسی، فضای VIP و فضای عمومی ظرفیت پذیرایی از سه هزار و ٧٠٠ نفر را به طور همزمان دارا است.

بزرگترین خیابان سنگ فرش جهان نیز با طول بیش از یک هزار متر با هدف پیاده‌روی خانوادگی، استفاده از هوای پاک و فضای هنری شهر رویایی پدیده طراحی و ساخته شده است.
شایان ذکر است، بازار سنتی و قدیمی مشهد (چپیره) نیز با٣٠ حجره مختلف در طبقه ١+ مرکز خرید، تعطیلات و سرگرمی شهر رویایی پدیده شاندیز قراردارد که ٢٧حجره از ٣٠ حجره در قالب فروش محصولات فلزکاری، گلیم بافی و تابلو فرش، رستوران غذاهای سنتی، طب اسلامی، معرق، صنایع چوبی و قلم زنی فعال بوده است.
بر اساس فراخوان یاد شده، علاقمندان می‌توانند حداکثر تا پایان تیرماه سال جاری سوابق کاری و مالی خود را به صورت حضوری در قالب پاکت‌های درب بسته به آدرس خراسان رضوی، شاندیز، بلوار میرزا جواد آقا طهرانی، ورودی مرکز تعطیلات سرگرمی و خرید، مدیریت بهره‌برداری تحویل نمایند.

منبع: اخبار پدیده

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
مجتمع تجاری نیکامال
مجتمع تجاری نیکامال
توس ونک
توس ونک
مجتمع افشین
مجتمع افشین
اطلس کلینیک
اطلس کلینیک