بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
افتتاحیه «بیست‌ویک روز بعد» با حضور عوامل در پردیس کورش

اکران فیلم سینمایی «بیست‌ویک روز بعد» از 11 مرداد 96 به سرگروهی پردیس سینمایی مجتمع تجاری کورش آغاز شده است. کارگردان و بازیگران این فیلم در اولین اکران مردمی آن، در سانس‌های 17:30 و 19:30 روز چهارشنبه 11 مردادماه در پردیس سینمایی کورش حضور می‌یابند.

«بیست‌ویک روز بعد» ملودرامی اجتماعی از زندگی نوجوانی به نام «مرتضی» است که در راه تحقق آرزوی ناکام پدرش، با چالش بسیاری روبرو می‌شود. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «همیشه همینجوریه! آخرین بار هوا ابر شد. باد گرفت. درختا داشتن از جا کنده می‌شدن. اونقدر بارون شدید شد که سیل شهرو گرفته بود. پرنده‌ها دور و بر لونه هاشون جیغ می کشیدن. یکی از بچه‌ها قسم می‌خورد خودش دیده خورشید یکی دوبار نورش کم و زیاد شده… .»

این فیلم علی رغم مورد توجه قرار گرفتن در سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر توسط مردم و منتقدان اما از کسب جایزه محروم شد. اما در سی امین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان درخشید و موفق به کسب ۷ پروانه زرین (بهترین فیلم نوجوان، ۲ جایزه بهترین بازیگر، بهترین فیلمنامه، بهترین کارگردانی، فیلم منتخب یونیسف ایران، جایزه عشقی بزرگ برای جهانیان) شد.

«بیست‌ویک روز بعد» فیلمی به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان، نویسندگی سیدمحمدرضا خردمندان و احسان ثقفی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه محصول سازمان توسعه سینمایی سوره تولید شده در سال ۱۳۹۵ است. مهدی یراحی نیز خواننده تیتراژ این اثر سینمایی می‌باشد.

مجتمع تجاری کورش در اتوبان ستاری بعد از بزرگراه حکیم، خروجی پیامبر مرکزی واقع شده است.

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
برج آیسان
برج آیسان
سپهر الهیه
سپهر الهیه
مجتمع تجاری و هتل صدر
مجتمع تجاری و هتل صدر
نگین یزد
نگین یزد