بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
حضور بازیگران فیلم «سارا و آیدا» در پردیس سینمایی کورش

مصطفی زمانی، غزل شاکری و پگاه آهنگرانی بازیگران فیلم سینمایی «سارا و آیدا» در روز یکشنبه 22 مرداد 96 در سانس های 18:40، 19:30 و 20:20  در اکران عمومی این فیلم در پردیس سینمایی کورش حضور خواهند داشت.

فیلم سینمایی «سارا و آیدا» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مازیار میری و نویسندگی امیر عربی محصول سال 95 است و در جشنواره فیلم فجر همان سال به روی پرده رفت. این فیلم داستان  دو دوست به نام  سارا و آیدا را روایت می‌کند که آبروی یکی از آنها به خطر افتاده و حالا باید به کمک هم شرایط را به حالت عادی بازگردانند، اما این دو دوست تا کجا پای یکدیگر می‌ایستند؟

این فیلم فضای نزدیک به «سعادت آباد» اثر دیگر این کارگردان را دارد که در زمان اکران با استقبال خوبی از طرف مخاطبان و منتقدان روبه‌رو شده بود.

مازیار میری کارگردان سینما و تلویزیون، فیلم «حوض نقاشی» را که جوایز متعددی از جشنواره‌های داخلی و خارجی از آن خود کرد، در سال ۹۱ به تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی ساخت و حالا پس از چهار سال دوری از سینما با فیلم «سارا و آیدا» به سینما برگشته است.

غزل شاکری، پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی، سعید چنگیزیان، شیرین یزدان بخش، احمد هاشمیان بخش و تینا پاکروان از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

علاقمندان جهت دیدار با بازیگران این فیلم می‌‎توانند در زمان ذکر شده به پردیس سینمایی کورش مراجعه نمایند.

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
تهران پلازا
تهران پلازا
صبامال
صبامال
البرز قزوین
البرز قزوین
کیش مال
کیش مال