بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
پدیده، میزبان هفته فرهنگی طرقبه و شاندیز

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری طرقبه و شاندیز از برگزاری ویژه برنامه‌های هفته فرهنگی این شهرستان در مجموعه بازار پدیده شاندیز خبرداد.

علی اکبر احمدزاده رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری طرقبه و شاندیز گفت: هفته فرهنگی طرقبه و شاندیز از ١۴ شهریورماه آغاز و تا بیستم این ماه با برگزاری ویژه برنامه‌های مختلفی در مناطق ویژه گردشگری و جاذبه‌های اکوتوریست این شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: از ساعت هفت صبح روز چهاردهم این ماه، هفته فرهنگی طرقبه و شاندیز در چالیدره آغاز می‌شود و در روزهای ١۵، ١۶ و ١٧ شهریورماه در روستاهای ازغد، دهبار و زشک نیز ادامه خواهد داشت.

احمدزاده اعلام کرد: پدیده شاندیز سه روز میزبان ویژه برنامه‌های هفته فرهنگی طرقبه و شاندیز خواهد بود.

وی گفت: اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری طرقبه و شاندیز همواره سعی دارد با هدف پویایی پدیده شاندیز و با همکاری مدیران این مجموعه از ظرفیت و توان جذابیت‌های توریستی و گردشگری موجود در مجموعه برای هفته فرهنگی این شهرستان بهره گیرد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری طرقبه و شاندیز با تأکید بر اینکه، فعالیت و پویایی دوباره در پدیده شاندیز، شاخص گردشگری و توسعه تجارت منطقه را در منطقه افزایش می‌دهد، افزود: اثرات مثبت فعالیت دوباره پدیده شاندیز بر هیچ کسی پوشیده نیست.

وی تصریح کرد: گردشگران و زائران با هدف زیارت بارگاه ملکوتی ثامن الحجج(ع) به مشهد مقدس سفر می‌کنند، اما بسیاری از این زائران با هدف بهره‌گیری از طبیعت زیبای طرقبه و شاندیز و جاذبه‌های خوراکی و غذایی (شیشلیک) به این شهرها نیز سفر می‌کنند.

احمدزاده افزود: بهترین گزینه برای افزایش ماندگاری زائر و توسعه تجارت و درآمدزایی در منطقه افزایش جاذبه‌های گردشگری و توسعه صنعت توریست است و این امکان در پدیده شاندیز موجود است.

منبع: اخبار پدیده

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
مجتمع تجاری پایتخت
مجتمع تجاری پایتخت
مجتمع کورش
مجتمع کورش
سرزمین گل شرق
سرزمین گل شرق
سامان
سامان