بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
آغاز اکران فیلم «نگار» با حضور رامبد جوان و نگار جواهرایان در پردیس کورش

روز چهارشنبه 15 شهریورماه 96، «رامبد جوان» و «نگار جواهریان» با حضور در پردیس سینمایی مجتمع تجاری کورش در سانس‌های 10 و 11:20 با مخاطبان فیلم دیدار خواهند کرد. 

«نگار» فیلمی است به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رامبد جوان و فیلمنامه آن توسط احسان گودرزی نوشته شده و محصول سال ۱۳۹۴ می‌باشد. اولین نمایش این فیلم در سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر بود که نامزد کسب ۹ سیمرغ بلورین شده و توانست موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن از جشنواره فیلم فجر شود. «نگار» همچنین در سومین جشنواره جهانی فیلم فجر نیز به نمایش گذاشته شد.

این فیلم به ماجرای جنایی پرداخته، جایی که نگار جواهریان نقش دختری به نام نگار را بازی می‌کند. او دختر خانواده‌ای نیمه مرفه و اصیل است، پدر او دریک معامله اقتصادی شکست خورده و با اسلحه خودکشی کرده است. این تحلیلی است که پلیس نسبت به مرگ او اعلام می‌کند؛ اما نگار این تحلیل را باور ندارد و برای رسیدن به اصل ماجرا تصمیم می‌گیرد که روزهای آخر پدر را مرور کند.

گفتنی است دیگر بازیگران این فیلم را محمدرضا فروتن، مانی حقیقی، آتیلا پسیانی، افسانه بایگان، فریبا کامران، علیرضا شجاع نوری و اشکان خطیبی تشکیل می‌دهند.


جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
توس ونک
توس ونک
آبان پلازا
آبان پلازا
برج آیسان
برج آیسان
سام سنتر
سام سنتر