بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
اولین اکران مردمی «مَلی و راه‌های نرفته‌اش» با حضور عوامل در پردیس کورش

به گزارش دمالز و به نقل از سایت پردیس سینمایی کورش، تهمینه میلانی، السا فیروزآذر و میلاد کی‌مرام در روز چهارشنبه 22 شهریورماه 96، ساعت 15:45 و 17:45 در پردیس سنمایی مجتمع تجاری کورش در کنار علاقمندان به تماشای فیلم «مَلی و راه‌های نرفته‌اش» می‌نشینند.

مَلی و راه‌های نرفته‌اش فیلمی به کارگردانی و نویسندگی تهمینه میلانی و تهیه‌کنندگی محمد نیک‌بین محصول سال ۱۳۹۵ است که از امروز چهارشنبه 22 شهریور اکرانش را در سینماها آغاز می‌کند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: ملیحه دختر زیبا و بی تجربه‌‌ای است که در مسیر کلاس خیاطی، عاشق سیامک مرد جوان و خوش چهره‌ می‌‌شود. او با وجود مخالفت‌‌های خانواده، با سیامک ازدواج می‌کند. سیامک که به لحاظ فرهنگی تفاوت بسیاری با ملیحه دارد، با آن‌ که به او علاقمند است، به مرور زمان خشونت خود را ابتدا با تخریب شخصیت و در ادامه،نابود کردن اتکا به نفس ملیحه آشکار می‌‌سازد. ملیحه که از ازدواج خود خواسته سر خورده است و نمی‌‌خواهد خانواده خود را بیش از این آزار دهد، در صدد یافتن راهی است تا از این مخمصه نجات یابد.

ماهور الوند، میلاد کی‌مرام، السا فیروز آذر، جمشید هاشم‌پور، ستاره اسکندری، ادیب قریب، فرزانه نشاط ‌خواه، سارا خویینی‌‌ها، مسعود فروتن، جمشید جهان زاده، فلور نظری و افسر اسدی در این فیلم سینمایی ایفای نقش کرده‌اند.

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
مجتمع تجاری ارم
مجتمع تجاری ارم
مجتمع ستاره فارس
مجتمع ستاره فارس
مجتمع تجاری مهراد
مجتمع تجاری مهراد
مجتمع تجاری نوروز
مجتمع تجاری نوروز