بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
بازدید بیش از سی‌هزار نفر از نمایشگاه ایران خودرو در پدیده

مدیر بهره‌برداری شرکت پدیده شاندیز گفت: نخستین نمایشگاه ایران خودرو که از ٢٨ تا ٣١ شهریورماه در محل فودکورت بازار پدیده شاندیز برگزار شد، با بازدید بیش از سی‌هزار نفر از شهروندان و گردشگران همراه بود.

دکتر جمال شوشتری افزود: با توجه به پتانسیل‌های موجود در پدیده شاندیز از جمله سالن‌های مجهز، پارکینگ‌ها، محوطه سنگ فرش و دیگر امکانات موجود، ظرفیت‌های بالایی برای برگزاری نمایشگاه‌ها، جشنواره‌ها و همایش‌ها در این مجموعه وجود دارد. 
وی افزود: همراه با برگزاری نخستین نمایشگاه اختصاصی ایران خودرو در این مرکز که با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت شهرستان بینالود برگزار شد، چندین نمایندگی خودرو از برندهای داخلی و خارجی درخواست برگزاری نمایشگاه محصولات خود را با مدیران پدیده مطرح کرده‌اند.
دکتر شوشتری اعلام کرد: پس از مذاکرات مورد نیاز در خصوص برگزاری نمایشگاه‌های نمایندگی‌های خودروهای مختلف در صورت قطعی شدن در زمان مناسب اطلاع‌رسانی خواهد شد.
وی از تدوین برنامه‌ای مدون برای برگزاری ویژه برنامه‌های نمایشگاهی و دیگر رویدادهای احتمالی در شش ماهه دوم امسال نیز خبر داد و افزود: پس از قطعی شدن برنامه‌های شش ماهه دوم، جدول زمانبندی آن اطلاع رسانی می‌شود.

منبع: اخبار پدیده

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
مجتمع پارسه
مجتمع پارسه
مرکز تجارت اطلس تبریز
مرکز تجارت اطلس تبریز
خلیج فارس (شیراز)
خلیج فارس (شیراز)
مجتمع تجاری مشیر
مجتمع تجاری مشیر