بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
پدیده، قطب گردشگری پایدار

مجموعه پدیده شاندیز به عنوان یکی از قطب‌های مطرح گردشگری در آینده‌ای نزدیک بیشترین ظرفیت خود را در اختیار گردشگران، زائران و مجاوران قرار خواهد داد.

مدیر بهره‌برداری شرکت پدیده شاندیز با اشاره به فرارسیدن هفته گردشگری گفت: قطعا مجموعه پدیده به عنوان یکی از قطب‌های مطرح گردشگری در آینده‌ای نزدیک بیشترین ظرفیت خود را در اختیار گردشگران، زائران و مجاوران قرار خواهد داد.
دکتر جمال شوشتری افزود: در حال حاضر با بهره برداری از بازار و مرکز خرید، بازار قدیم مشهد (چپیره)، پاتیناژ، و قسمتی از رستوران‌های سنگ فرش در پدیده شاندیز توانسته‌ایم قسمت اندکی از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های مجموعه بزرگ پدیده را در اختیار گردشگران، زائران و مجاوران قرار دهیم.
وی با اشاره به اینکه تمام تلاش مدیران مجموعه پدیده این است که در افقی نزدیک کلیه رستوران‌های سنگفرش که بزرگترین خیابان سنگفرش تفریحی منطقه به شمار می‌آید را فعال نمایند، اعلام کرد: حضور برند‌های مختلف صنعت غذا در کنار یکدیگر و پوشش دادن تمام سلایق غذایی گردشگران در یک مجموعه و محیطی آرام، قطعا سنگ فرش پدیده را به یکی از جاذبه های استثنایی پدیده تبدیل می‌کند.
دکتر شوشتری در ادامه به فضای سرپوشیده فودکورت (شهر غذا) اشاره کرد و گفت: این مجموعه نیز می‌تواند به عنوان یکی از جاذبه‌های چشمگیر پروژه مطرح باشد که در این خصوص مذاکرات خوبی را تا کنون با برندهای مطرح غذایی برای حضور در برزگترین فودکورت ایران داشته ایم.
وی از تدوین طرح جامع گردشگری پدیده شاندیز خبر داد و افزود: این طرح در حال تدوین بوده و با اجرای آن از پتانسیل‌های موجود بیشترین بهره برداری به عمل می‌آید. 
مدیر بهره‌برداری شرکت پدیده شاندیز خاطر نشان کرد: البته باید قبول کنیم زمانی مجموعه پدیده به عنوان یک مگامال به بهره‌برداری حداکثری می‌رسد که تمام کاربری‌های آن همزمان فعال شده باشد و این نیازمند زمان بوده و پس از طی شدن روند قانونی شرکت، نگاه مدیران مجموعه به حوزه بهره‌برداری به عنوان پیشانی کار و حوزه پیش برنده معطوف شده است. 
وی اظهار داشت: قطعاً پس از رفع تمامی موانع قانونی با توجه به پتانسیل‌های عظیم این مجموعه راه برای حضور سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری هموار گردیده و روزهای روشنی را می‌توان برای این پروژه به تصویر کشید. 
شوشتری از اولویت فعلی مدیران مجموعه گفت و افزود: اکنون فعال‌سازی جاذبه‌های پروژه در اولویت است و سرمایه‌گذاری روی جاذبه‌ها حضور گردشگران، مسافران و مخاطبان پروژه را افزایش می‌دهد.
وی از دیگر برنامه‌های افزایش حضور مردم و پاخور در مرکز گردشگری پدیده را برگزاری رویدادهای مختلف فرهنگی، هنری، جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های تخصصی و گردشگری دانست و گفت: قطعاً تسهیل و تسریع در صدور مجوزهای برگزاری رویدادها در این مجموعه می‌تواند پدیده را به عنوان یکی از بهترین مکان‌های برگزاری رویدادها در ایران مطرح نماید. 
مدیر بهره‌برداری شرکت پدیده شاندیز از این مجموعه به عنوان یکی از مجموعه‌های دارای فضاهای گوناگون برای برگزاری رویدادهای ملی یاد کرد و افزود: برگزاری رویدادها و نمایشگاه‌ها بهترین فرصت برای حضور بازدید کنندگان، سرمایه‌گذاران و مخاطبان پروژه بوده و با کمترین سرمایه‌گذاری بیشترین سودآوری را برای مجموعه ایجاد می‌نماید.

منبع: اخبار پدیده

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
سیتی استار
سیتی استار
الماس هروی
الماس هروی
مجتمع تجاری مشیر
مجتمع تجاری مشیر
مجتمع ستاره فارس
مجتمع ستاره فارس