بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
مراسم یادبود «محمود استادمحمد» در نشر چشمه مجتمع کورش

به گزارش دمالز و به نقل از خبرگزاری مهر، کتاب‌فروشی نشرچشمه کورش، مراسم یادبود «محمود استادمحمد» را همزمان با زادروز او و با همکاری بنیاد استادمحمد برگزار می‌کند. در این مراسم یادبود، نخستین کتاب از مجموعه نمایش‌نامه‌های محمود استادمحمد رونمایی خواهد شد.

با هدف رونق بخشی به کسب ‌و کار فرهنگی و پاسداشت یاد و خاطره هنرمندان معاصر کشورمان، همزمان با زادروز زنده‌یاد «محمود استادمحمد»، میزبان علاقه‌مندان به تئاتر ایران و محمود استادمحمد خواهد بود.

در این مراسم یادبود که با همکاری بنیاد استادمحمد برگزار می‌شود، برخی از چهره‌های تئاتر ایران درباره او و آثارش سخن خواهند گفت و قطعاتی از آثار او خوانش خواهد شد. درج نمادین امضای استادمحمد، بر صفحه نخست کتاب، برای دوستداران فرهنگ و هنر ایران از دیگر برنامه‌های این جشن یادبود خواهد بود.

قرار است مجموعه آثار محمود استادمحمد تا پایان سال جاری و در ۷ جلد توسط نشر چشمه منتشر شود. نخستین کتاب از مجموعه آثار این نویسنده، کارگردان و بازیگر شهیر تئاتر ایران شامل دو نمایشنامه «آسیدکاظم» و «تیغ و ترنا» است. کتاب «آسیدکاظم و تیغ و ترنا» در ۱۳۰ صفحه و به قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان توسط نشر چشمه به چاپ رسیده است. به زودی دومین جلد از آثار استادمحمد شامل دو نمایشنامه «آخرین بازی» و «کافه مک‌آد» نیز از سوی این ناشر روانه بازار کتاب خواهد شد.

این نشست روز چهارشنبه ۳ آبان ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در کتاب‌فروشی نشرچشمه کورش واقع در بزرگراه ستاری شمال، نبش خیابان پیامبر مرکزی، مجتمع تجاری کورش، طبقه‌ ۵، واحد ۴، برگزار می‌شود.

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
مجتمع تجاری پایتخت
مجتمع تجاری پایتخت
مجتمع تجاری ارم
مجتمع تجاری ارم
سیتی استار
سیتی استار
سامان
سامان