بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
عقد قرارداد همکاری «چرم درسا» با برند «سواروسکی»

به گزارش دمالز و به نقل از سایت رسمی برند درسا، گروه درسا با بیش از 25 سال سابقه در تولید و ارائه خدمات به مشتریان به عنوان اولین برند ایرانی توانست قرارداد همکاری با برند سواروسکی (Ingredient branding partner) را به امضا برساند. 
این رخداد بی‌سابقه که پس از یک سال مذاکره موفق و ممیزی‌های گسترده به وقوع پیوست، شرایطی فراهم خواهد نمود تا از تراشه‌های کریستالی ارزشمند و خیره‌کننده سواروسکی در محصولات برند بین‌المللی گروه درسا استفاده شود، این محصولات دارای کد رهگیری منحصر به فرد و ثبت شده در وب سایت سواروسکی می‌باشند. 
این قرارداد ویژه در دنیا با تعداد حدود 1000 برند معروف از جمله "بنز"، " مایکل کورس" و برندهای معروف و مورد اعتماد جهانی شکل گرفته، برای اولین بار در سطح خاورمیانه با برند درسا به عنوان برند فاخر چرمی به انجام رسیده که موفقیتی ملی به حساب می‌آید. 
همکاری استراتژیک این دو برند بین‌المللی نتایج مثبتی از قبیل افزایش تولید، اشتغال‌زایی، در صنعت داخلی و افزایش سهم کالاهای ایرانی در بازارهای جهانی را در پی خواهد داشت. 

سواروسکی (SWOROVSKI) یکی از برترین تولیدکنندگان کریستال و جواهرات در دنیا است و فعالیت گسترده‌ای هم در دنیای مد دارد. فعالیت این برند در زمینه تراش کریستال در دنیای مد، جواهرات و اخیرا روشنایی در معماری و فضاهای داخلی است.

این کمپانی از سال ۱۹۶۵ به صنعت جواهرات وارد شد و به تولید جواهرات ظریف و زیبا با سنگ‌های قیمتی که با دقت برش داده شده‌اند مشغول است. شرکت سواروسکی در حال حاضر محصولات خود را که شامل لوازم تزئینی، جواهرات و اقلام دکور خانه است با همکاری بیش از ۲۳۵۰ فروشگاه در سراسر جهان به فروش می‌رساند.

درسا که اکنون به عنوان برندی فاخر در عرصه سبک زندگی پیشرو می‌باشد با برندهایی نظیر تاج درسا (دستبندهای چرم و طلا)، خانه درسا (مبلمان و لوازم دکوراتیو منزل) و کافه درسا (طعم زندگی به سبک درسا) می‌کوشد تا حضور خود را بیش از پیش به عنوان برندی ارزشمند در سطح جهان تثبیت نماید.

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
نگین نیایش
نگین نیایش
جام الهیه
جام الهیه
مرکز خرید ونک
مرکز خرید ونک
مجتمع نیایش
مجتمع نیایش