بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
اکران مردمی فیلم سینمایی «انزوا» با حضور عوامل در پردیس کورش

اکران مردمی فیلم سینمایی «انزوا» با حضور امیرعلی دانایی، نادر فلاح و میلاد کیمرام در پردیس سینمایی مجتمع تجاری کورش یکشنبه 21 آبان 96، سانس 16:30 برگزار می‌شود.

انزوا فیلمی به کارگردانی مرتضی‌علی عباس میرزایی و تهیه‌کنندگی پیمان جعفری محصول سال 95 است. این فیلم در بخش مسابقه سی‌وپنجمین جشنواره فجر به نمایش در آمد و جزو پنج فیلم برتر آرای مردمی قرار گرفت؛ همچنین نامزد دریافت جایزه خلاقیت و استعداد درخشان در جشن انجمن منتقدان سینما شد.

در خلاصه داستان «انزوا» به قلم احمد رفیع زاده و مرتضی علی عباس میرزایی آمده است: زهره در راه منزل احساس می‌کند کسی او را تعقیب می‌کند. او فرار می‌کند و همین عامل باعث می‌شود تا او در یک سانحه تصادف فوت کند. پرویز همسر زهره بعد از ۶ سال، برای اولین بار، با ضمانت رئیس زندان به مدت ۷۲ ساعت به مرخصی می‌رود تا زهره را دفن کرده و در مراسمش شرکت کند، اما او دغدغه‌اش چیز دیگری است... .

امیرعلی دانایی، علی استادی، نادر فلاح، جمشید هاشم پور، بهنوش بختیاری، اندیشه فولادوند، لیندا کیانی، شقایق فراهانی، لعیا عباس‌میرزایی، همایون ارشادی، سیامک صفری، مهران رجبی و امید روحانی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. 

گفتنی است اکران این فیلم از تاریخ 17 آبان 96 در سینماهای ایران آغاز شده است.

علاقه‌مندان برای مشاهده این فیلم در کنار عوامل و دیدار با آنها می‌توانند به پردیس سینمایی کورش به نشانی اتوبان ستاری بعد از بزرگراه حکیم، خروجی پیامبر مرکزی مراجعه نمایند.

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
تندیس نکا
تندیس نکا
بازار بزرگ فردوسی
بازار بزرگ فردوسی
رویال مال
رویال مال
برج سلمان
برج سلمان