بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
حراج میان فصل نمایندگی Geox در مراکز خرید پالادیوم و کورش

Geox یک برند ایتالیایی تولید کننده کفش و لباس با کارایی ضد آب و منافذ هوایی فابریک است. به گزارش دمالز، نمایندگی این برند ایتالیایی در مراکز خرید پالادیوم و کورش اجناس خود را برای خرید کالای دوم با 50 درصد تخفیف عرضه می‌کند.

 برند Geox در دنیا به عنوان یک پیشتاز بزرگ شناخته می‌شود و در ایتالیا در دست دارنده بزرگ بازار و بالاترین صادر کننده کفش در سال 2011 با بیش از در دست داشتن 60 درصد سهم بازار خارجی در ایتالیا می‌باشد. همه این موارد موجب شده تا جیوکس به اولین رتبه در تولیدکنندگان کفش ایتالیا و رتبه دوم در جهان دست یابد. این برند در بیش از 10000 فروشگاه مالتی برند و 1099 فروشگاه خاص جیوکس به فروش محصولات خود مشغول است

در ایران نیز این برند با فروشگاه‌های متنوع خود توانسته است در بین ایرانی‌ها نیز مانند دیگر نقاط جهان جایگاه در خور خود را پیدا نماید. استفاده از طراحی‌های خاص جیوکس و نیز برندینگ هوشمندانه در ایران جیوکس را به یکی از برترین‌ها در ایران مبدل ساخته است. علاقمندان برای خرید از این فروشگاه و استفاده از این تخفیف ویژه می‌توانند به مرکز خرید پالادیوم واقع در  خیابان مقدس اردبیلی، میدان الف و یا مرکز خرید کورش  به نشانی اتوبان ستاری بعد از بزرگراه حکیم، خروجی پیامبر مرکزی، مراجعه نمایند.


جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
اطلس پلازا
اطلس پلازا
مجتمع تجاری گل مریم
مجتمع تجاری گل مریم
آرمیتاژ گلشن
آرمیتاژ گلشن
مجتمع تجاری الماس شرق
مجتمع تجاری الماس شرق