بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
StartUp Weekend Mode & Tech در مجتمع تجاری پالادیوم

استارتاپ ویکند یك رویداد آموزشی-تجربی در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی برگزار می‌شود. در این برنامه شــرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب‌های حرفه‌ای و طراحان گرافیك گرد هم می‌آیند تا در طی ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.

چرا استارتاپ ویکند مد و تکنولوژی؟

این روزها وب‌سایت‌های تجارت الکترونیک، نرم‌افزارهای موبایل و صنعت مد با هم ترکیب شده و در حال ایجاد تغییر در این حوزه هستند. به همین منظور با گردهم آوردن کارشناسان مد، دعوت از کارآفرینان با استعداد و به کارگیری از اخرین روند فن‌آوری این رویداد  برنامه ریزی شده است و بر روی ایده‌‌هایی که به سمت مد و تکنولوژی است تمرکز دارد.

به گزارش دمالز، این startup یک رویداد جهانی است که برای اولین بار در حوزه مد و فشن در ایران برگزار شد. محل برگزاری این رویداد در مجتمع تجاری پالادیوم بود که مجموعه پالادیوم در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و حمایت از جوانان و نخبگان کارآفرین این اقدام را انجام داده است و فضای مناسبی را برای برگزاری فراهم کرد.

 

 

 

 

 

در این برنامه جهانی بیش از ۴۵هزار نفر در بیش از ۲۰۰ شهر شرکت نموده‌اند. در استارت‌آپ ویکند، ایده‌های زیادی مطرح می‌شوند اما آنچه در این برنامه اهمیت داشت فقط سه چیز است. اجرا، اجرا و فقط اجرا! در این برنامه شرکت‌کنندگان (۷۰ تا ۱۵۰ نفر در ۶ تا ۹ تیم) همگی در یک فضای مشترک قرار گرفتند.

 
سخنرانان

  • شاهین فاطمی: مدیرعامل و موسس درسا، تجربیات او كه كارآفرین رهبر در كشور شناخته شده بسیار گرانبها است. تجربه تحصیل عالیه مدیریت كسب و كار به او كمك كرده در انتقال مفهوم كارآفرینی به علاوه بر تجربیات خود از ادبیات حرفه ای استفاده كند. او سخنران و تقدیر شده بسیاری از همایش های كارآفرینی ایران است.
  • حمید قبادی: مدیر کارگروه مد و لباس

داوران

  • رامتین منزهیان: موسس و رییس هیئت مدیره شرکت ایده نویت تجارت روماک، مالک بامیلو است. او متولد شیراز است اما در شهر کلن آلمان رشد و تحصیل کرده و دانشجوی دکترای مدیریت مالی خود از دانشگاه کلن(Cologne) گرفته است. او مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود در رشته اقتصاد را در دانشگاههای برکلی( (Berkeley) و دانشکاه کلن کسب کرده است. بامیلو با مدیریت او جزو اولین مجموعه هایی است که به فروش محصولات مد و پوشاک به صورت آنلاینن در ایران پرداخت.
  • شاهین فاطمی: یك كارآفرین عرصه مد است. او فعالیت خود را از تولید جاسوییچی چرم آغاز كرده و امروز توانسته یكی از برترین تولیدكنندگان محصولات چرمی باشد. او به این حوزه بسنده نكرده و با گسترش برند درسا و ایجاد برندهای تاج درسا، درساكافه و خانه درسا وارد حوزه لایف استایل شده است.
  • رامین سمیع زاده: عضو هیات مدیره و دبیر انجمن مبلمان و دکوراسیون، دانش آموخته رشته مهندسی صنایع و سیستم ها از دانشگاه صنعتی شریف و دکترای مدیریت کسب و کار از دانشگاه Lyon3 فرانسه است. در همه حوزه ها من جمله حوزه های کاری و حرفه ای تاکید زیادی به تغییر پاردایم‌های رایج و نیز نگرش سیستمی، داینامیک، یکپارچه و هم افزا دارد. وی مبتکر طرح مهندسی دکوراسیون در کشور است که در آن به مقوله دکوراسیون، علاوه بر مفاهیم تخصصی طراحی و دکوراسیون، نگاهی ویژه به تکنیک‌ها و روش‌های کیفی، مهندسی و مدیریتی در قالب نظام‌های هدفمند و سیستماتیک دارد. برند "نیروانا" متعلق به اوست و در قالب شرکت مهندسی دکوراسیون نیروانا در حوزه‌های مبلمان اداری، مبلمان منزل و امور نمایشگاهی فعالیت می‌نماید. وی سابقه مدیریت بیش از 30نمایشگاه تخصصی، ملی و بین المللی دارد و در حال حاضر عضو هیات مدیریت و دبیر انجمن مبلمان و دکوراسیون و نیز سر دبیر مجله دکومان نیز هست. 

  • فرداد زند: همکار ایراتل ونچرز و موسس مشاور امین، یک کارآفرین مشتاق است که چهار تلاش او برای راه اندازی استارت آپ همراه با شکست و موفقیت بوده است. او دکترای تخصصی خود را در رشته اقتصاد از دانشگاه دلف و پست دکترای خود را با موضوع "پلتفرم دانش" از مرکز کسب و کارهای دیجیتال MIT کسب کرده. پس از دوسال تدریس با عنوان استادیار به شرکت  مکنزی پیوست. او هم اکنون مشاوران امین را راه اندازی کرده و اخیرا همکاری خود را با ایراتل ونچرز آغاز نموده است. او همچنین پلتفرم مدلهای کسب و کار را در دانشگاه شریف تدریس می‌کند.

 این رویداد طی سه روز برگزاری با ارائه ایده‌ها، انتخاب و کار کردن بر روی آن‌ها و تبدیل ایده‌های برتر به کسب‌وکارهای مفید در تاریخ چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۰ تا جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۰ برگزار شده است.

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
تیراژه2
تیراژه2
آبان پلازا
آبان پلازا
برج آیسان
برج آیسان
امرالد استار
امرالد استار