بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
جزئیات جشنواره فجر 35 در پردیس سینمایی کورش

مهندس دارابی مدیر اجرایی پردیس سینمایی کورش در خصوص تدارکات و مقدمات کلی که برای جشنواره فجر درنظر گرفته شده است اظهار داشت: سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر را به دلیل تداخل پیدا نکردن با ایام فاطمیه، از یازدهم بهمن ماه آغاز کردیم؛ از دو ماه قبل برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم با ارکان مختلف کورش‌مال؛ پارکینگ، حراست، خدمات و ... انجام شد تا همه در یک عملیات تیمی بتوانیم میزبان خوبی برای مراجعه‌کنندگان باشیم. خوشبختانه تاکنون با انسجامی که در اجرای برنامه‌ها داریم بازخورد خوبی داشتیم. 

همچنین سانس‌های فوق‌العاده کاملا به روز و براساس استقبال از فیلم‌ها در نظر گرفته می‌شوند. امسال در روز اول جشنواره به سانس فوق‌العاده نرسیدیم. از آنجایی که بنا به برنامه امسال هر فیلم به طور همزمان در دو سالن اکران می‌شود تعداد زیادی از مخاطبان پوشش داده می‌شوند بنابراین احتمال وجود سانس‌های فوق‌‌العاده کاهش می‌یابد اما با این وجود مجوز سانس فوق‌العاده حتی در تایم صبح را داریم.  دارابی در رابطه با نحوه تهیه بلیت افزود: براساس برنامه‌ای که ستاد محترم جشنواره اعلام کردند و شرح آن در شبکه‌های اجتماعی پردیس سینمایی کورش و کورش‌مال اطلاع‌رسانی شده است بلیت‌های هر فیلم نیم ساعت قبل از اکران در گیشه طبقه پنجم کورش‌مال به فروش می‌رسد. به دلیل احترام به اشخاصی که در صف تهیه بلیت حضور می‌یابند به هر نفر یک قطعه بلیت ارائه می‌شود بنابراین همه نفراتی که قصد تماشای فیلم دارند می‌بایست در صف حضور داشته باشند. خوشبختانه بنا به تمهیدی که امسال اندیشیده شده است تعداد بلیت‌هایی که در گیشه به فروش می‌رسد افزایش یافته است؛ از این‌رو این اطمینان را می‌دهیم که کلیه عزیزانی که در صف انتظار می‌مانند بلیت تهیه خواهند کرد.

مدیر اجرایی پردیس سینمایی کورش در زمینه تعامل مدیران کورش‎‌مال با پردیس سینمایی کورش بیان نمود:  مدیر عامل مجموعه جناب آقای مهندس میرعالی  که جا دارد این فرصت را برای سپاسگزاری از ایشان مغتنم بشمارم تعامل خوبی با بنده و مجموعه سینما دارند. ما جلسات ثابت ماهیانه داریم که مدیران و مسئولان کلیه واحدهای کورش‌مال در آن شرکت کرده و جهت هماهنگی و مشارکت در امور با هم مذاکره کرده و هماهنگی‌های لازم را به عمل می‌آورند؛ بنابراین تعامل خوبی با کلیه همکاران داریم که البته یکی از مصادیق آن جشنواره‌ای است که در حال برگزاری آن هستیم. نتیجه مشهود این تعامل هماهنگی و انسجامی است که از بدو ورود به پارکنیگ و مراجعه به طبقات مختلف شاهد آن هستید.

 همچنین در خصوصعنوان اختصاصی «بلیت کف» گفت: مخاطبان خاص سینما اشخاص فیلم‌شناسی هستند که برنامه‌های سینما را رصد می‌کنند و مجدانه فیلم‌های سینما را دنبال می‌کنند. بنابراین این افراد حتی در شرایطی که در ظرفیت سالن محدودیت وجود دارد همچنان راغب تماشای فیلم هستند از این‌رو بلیت‌هایی با مهر «بلیت بدون صندلی» درنظر گرفته شده است تا به این اشخاص ارائه شود. امسال برای این عزیزان زیرانداز اختصاصی تک نفره درنظر گرفته‌ایم تا شرایط مناسب‌تری برای تماشای فیلم داشته باشند. به دلیل صدور چنین بلیت‌هایی است که گفته می‌شود همه عزیزانی که در صف انتظار خرید بلیت حضور می‌‌یابند امکان تماشای فیلم خواهد یافت.

مهندس دارابی در رابطه با برنامه حضور مسئولان اظهار کرد: بعضا مسئولان و حتی نمایندگان مجلس نیز برای تماشای فیلم‌ها در سالن حضور می‌یابد اما اکثرا موافق اطلاع‌رسانی عمومی نیستند بنابراین اجازه اطلاع‌رسانی نداریم. اما عوامل فیلم‌ها و خصوصا هنرمندان نقش اول فیلم در زمان اکران در سالن حضور می‌یابند و با تماشاگران دیدار می‌نمایند. در این راستا از مخاطبان سینما نظرسنجی می‌کنیم تا بنا به رأی آن‌ها ازهنرمندان محبوب‌شان دعوت نماییم. 

 کلام آخر: این نوید را به مخاطبان پردیس سینمایی کورش بدهم که نرم‌افزار پردیس سینمایی کورش به زودی در دسترس عموم مخاطبان سینما قرار خواهد گرفت نرم‌افزاری که نیاز اطلاعاتی مخاطبان را مرتفع خواهد ساخت.

جهت اطلاع از برنامه اکران فیلم‌های جشنواره 35 در پردیس سینمایی کورش می‌توانید از این صفحه بازدید نمایید.

منبع: مجتمع تجاری کورش

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
مجتمع گلستان
مجتمع گلستان
ساختمان پلاسکو
ساختمان پلاسکو
برج نگین رضا
برج نگین رضا
برج بلور
برج بلور