بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
افتتاح شعبه چهارم قنادی رکس در ایپک‌پالاس

«قنادی رکس» از معروف‌ترین و قدیمی‌ترین کافه قنادی‌های مدرن تبریز، شعبه چهارم خود را در مجتمع تجاری تفریحی ایپك پالاس شهر تبریز افتتاح کرد. قنادی رکس ۷۵ سال پیش در سال ۱۳۱۶ تأسیس شد. شعبه مرکزی آن دارای یک کافه بوده است که تا ۱۳۵۷ فعال بوده و به عنوان یک فضای مدرن، محل ملاقات جوانان جامعه آن زمان و افراد سرشناس تبریز شناخته می‌شده است. این کافه نسبتا بزرگ (کمی کوچکتر از کافه نادری) در طبقه دوم شعبه مرکزی این قنادی در خیابان شهناز تبریز واقع بوده و متاسفانه از سال ۱۳۵۷ تعطیل شده و در حال حاضر از آن به عنوان انبار استفاده می‌شود.

این قنادی پیش از این، سه شعبه در شهر تبریز داشته است که مهم‌ترین آن‌ها در مجتمع تجاری لاله پارک در فضایی به مساحت ۲۷۰ متر مربع واقع شده است که حدود ۱۸۰ مترمربع آن فضای داخلی و حدود ۹۰ مترمربع آن فضای نیمه‌باز (تراس) استکه چشم‌انداز مناسبی به محوطه دارد و موجب احیای بخش کافی‌شاپ قنادی رکس بعد از ۳۵ سال شده است. قنادی رکس در حال حاضر امکان سفارش تلفنی را برای مشتریان نیز فراهم کرده است.

گفتنی است مجتمع تجاری، تفریحی ایپک‌پالاس با زیربنای  21000 مترمربع و دارای دویست واحد تجاری در شهرک اندیشه شهر تبریز واقع شده است و در حال احداث می‌باشد که تاکنون 70 درصد از پروژه ساخت آن تکمیل شده است.

آدرس شعب:

  • شعبه یک: تبریز، خیابان امام خمینی، روبروی ارک، قنادی و خشکبار رکس، تلفن :35552525-041
  • شعبه دو: تبریز، بالاتر از میدان شهید فهمیده، مرکز خرید لاله پارک طبقه منهای یک ، کافه قنادی رکس، تلفن:36600670-041
  • شعبه سه: فرودگاه تبریز


جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
مجتمع سارا
مجتمع سارا
مجتمع تجاری الماس شرق
مجتمع تجاری الماس شرق
مجتمع تجاری نوروز
مجتمع تجاری نوروز
سرزمین گل شرق
سرزمین گل شرق