بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
طرح آگاه سازی سرطان در مجتمع پالادیوم اجرا شد

کمپن آگاهی از سرطان رحم توسط موسسه بهنام دهش پور در مرکز خرید پالادیوم برگزار شد.

به گزارش TheMalls، موسسه خیریه بهنام دهش‌پور در سال‌های فعالیت خود و به کمک حامیانش تلاش کرده تا در بیماران مبتلا به سرطان امید به زندگی را زنده نگه دارد و مسیر مبارزه برای بهبودی را هموار کند.

آمار مطالعات نشان می‌دهد که یکی از دلایل عمده رشد بیماری سرطان در دنیا و ایران پایین بودن سطح آگاهی مردم است. به این جهت موسسه بهنام دهش‌پور با کمک حامیان خود کمپینی را جهت ارتقا سطح علمی مردم ایجاد کرده است. تا با اطلاع رسانی مناسب زمینه را برای مبارزه با گسترش این بیماری ایجاد نماید.

به گزارش TheMalls و به گفته سایت موسسه بهنام دهش‌پور، سرطان دهانه رحم دومین سرطان شایع در میان زنان در سراسر جهان می‌باشد، از این رو ماه ژانویه، ماه اطلاع رسانی و پیشگیری از سرطان دهانه رحم در همه جای جهان می باشد. به همین مناسبت و همچنین با شروع هفته ملی سرطان، موسسه خیریه بهنام دهش پور، عصر روز چهارشنبه (٨ بهمن ٩٣) در غالب کمپین های "بیشتر بدانیم، بهتر بمانیم" اقدام به بر پایی کانتر اطلاع رسانی در مرکز خرید پالادیوم نمود تا در خصوص راه‌های پیشگیری از این بیماری و همچنین اطلاع رسانی عمومی در خصوص بیماری سرطان بپردازد.

کمپین اطلاع رسانی سرطان دهانه ی رحم روز چهارشنبه 8 بهمن در مرکز خرید پالادیوم با حضور پزشکان متخصصص و خیرین به همین منظور برگزار شد.

کمپن آگاهی از سرطان رحم توسط موسسه بهنام دهش پور در مرکز خرید پالادیوم برگزار شد.

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
البرز بل سنتر
البرز بل سنتر
مجتمع سارا
مجتمع سارا
سیتی سنتر اصفهان
سیتی سنتر اصفهان
برج پاستور
برج پاستور