بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
برگزاری نمایشگاه وصال7 در پدیده شاندیز

نمایشگاه تخصصی وصال ٧ با هدف ایجاد فرصت مناسب برای معرفی کالاها و خدمات مطلوب و مورد نیاز زوجهای جوان و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در واپسین روزهای بهمن ماه سال جاری در پدیده شاندیز برگزار شد.

به گزارش دمالز، این نمایشگاه که با غرفه بندی‌های زیبا و انتخاب بهترین کالا و خدمات مورد نیاز یک زوج برای برگزاری جشن ازدواج شامل طلا و جواهر، فرش و تابلو فرش، مبلمان، لوازم خانگی و صوتی و تصویری، ساعت، لباس عروس، کت و شلوار داماد، کیف و کفش، لوازم آرایشی و... را ارائه می‌کرد در تاریخ 25 الی 27 بهمن‌ماه 95 برگزار شد.
شرکت آرمان فردا برگزارکننده هفتمین دوره از نمایشگاه وصال مشاور و مجری برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی داخلی و خارجی، جشنواره‌ها، سمینارها، کنفرانس‌ها و همایش‌های بازرگانی، علمی و آموزشی، افتتاحیه و رونمایی کالا و محصولات جدید، تحقیقات و جمع آوری اطلاعات و همچنین آرمیتاژ گلشن حامی مالی این دوره از نمایشگاه بودند.

از نقاط مثبت نمایشگاه وصال ٧ که در چهارمین طبقه از مرکز خرید پدیده شاندیز برگزار شد می‌توان به تخصصی بودن بر اساس بازدیدکنندگان برای مثال دسته بندی بر اساس نیاز جوانان و زوج‌های جوان و خانواده‌ها و همچنین منتخب بودن بازدیدکنندگان اشاره کرد، بازدید از نمایشگاه وصال ٧ عمومی نبود و همه مدعوین فقط با کارت ورود اجازه بازدید پیدا می‌کردند، انتخاب بازدیدکنندگان، بر اساس توانایی خرید صورت گرفته بود.

همچنین برای هر زمینه محصول یا فعالیت، فقط یک غرفه تخصصی در نظر گرفته شده بود و در واگذاری غرفه بین متقاضیان آن دقت ویژه‌ای بعمل آمده بود که این موضوع از هرج و مرج و تعدد بی مورد غرفه ها جلوگیری کرده و به بازدیدکننده این امکان را می‌داد تا به راحتی بتواند از تمامی موارد مورد نیاز بازدید به عمل آورد.

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
برج آرتمیس
برج آرتمیس
میکا مال
میکا مال
برج سلمان
برج سلمان
مرکز خرید پرنیان
مرکز خرید پرنیان