بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
تخفیفات ویژه روز پدر

با نزدیک شدن به ولادت حضرت علی (ع) و مناسبت روز پدر نمایندگی‌های برندها اجناس خود را با تخفیفات ویژه‌ای عرضه می‌کنند. 

نمایندگی‌‌های برند سوپردرای کلیه اجناس مردانه را با 20 درصد تخفیف به فروش می‌رسانند. این برند انگلیسی عرضه‌کننده پوشاک و لوازم ورزشی است؛  اگر علاقمند به لباس‌های اسپرت هستید به نمایندگی‌های  این برند ورزشی سری بزنید و از تخفیفات ویژه آن استفاده نمایید. سوپردرای در مرکز خرید پالادیوم واقع در  خیابان مقدس اردبیلی و خیابان پاسداران، نبش بهستان هشتم دارای شعبه است.

بادی‌اسپینر نیز تخفیفات ویژه‌ای برای این مناسبت در نظر گرفته است.  این برند یک تولیدکننده داخلی است که در زمینه تولید مجموعه‌ای کامل از پوشاک مردانه شامل پیراهن‌، شلوار‌های جین و کتان‌، انواع تی‌شرت و تهیه و تولید انواع کیف، کمربند و کفش‌های کلاسیك اسپرت جوانان فعالیت می‌کند و به مناسبت روز پدر به مدت یک هفته محصولات خود را در تمامی نمایندگی‌ها با 15 درصد تخفیف به فروش می‌رساند.  این برند ایرانی در تهران و شهرستان‌ها دارای شعب  متعددی است که از بین آنها نمایندگی‌هایی که در مراکز خرید بزرگ هستند شامل شعب تیراژه2، معین‌مال، سون‌سنتر، کورش و مگامال در تهران و آرین‌مال کرج، تیراژه کاشان، سیتی سنتر اصفهان، مجتمع تجاری خلیج فارس شیراز در شهرستان‌ها است. برای اطلاع از آدرس تمامی نمایندگی‌ها و مشاهده محصولات بادی اسپینر می‌توانید به سایت تن‌ریس مراجعه نمایید.

برند دبنهامز نیز به همین مناسبت از امروز یکشنبه 20 فرودین‌ماه یک سری از کالاهای مشخص را با 25 درصد تخفیف عرضه می‌دارد. این برند انگلیسی علاوه بر پوشاك، به عرضه محصولات الكتریكی و لوازم خانگی نیز می‌پردازد، اما در ایران تنها در حوزه پوشاك فعال و در شهرهای تهران، مشهد، شیراز و اصفهان دارای نمایندگی است.

فروشگاه‌ زنجیره‌ای فرانسوی تاتی (Tati) نیز کالاهای بخش لوازم خانگی را با 20 درصد تخفیف به فروش می‌رساند. فروشگاه تاتی در کشور ایران دارای دو نمایندگی رسمی است که این دو نمایندگی در مجتمع‌های تجاری صبا و پالادیوم در حال ارائه خدمات هستند.  

مجموعه برندهای Jeanswest ،baleno تولیدکننده پوشاک جین و S&K (ساموئل اند کوین) برند پوشاک ایتالیایی که تولیدکننده شلوارهای کتان و جین است؛ نیز شما را به فستیوال ویژه روز پدر دعوت می‌کنند. در این فروش ویژه شروع قیمت اجناس از 19000 تومان است. فستیول روز پدر %30 تا %70 تخفیف نمایندگی پوشاک جین وست از تاریخ 19 فروردین آغاز شده و تا تاریخ 22 فروردین 1396 ادامه خواهد شد.

برند فیلا نیز کلیه اجناس را با تخفیف "تا 60 درصد" به فروش می‌رساند. فیلا بزرگترین تولید کننده ایتالیایی کالاهای ورزشی است

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
برج تجاری اداری آنا
برج تجاری اداری آنا
برج بین المللی کاسپین
برج بین المللی کاسپین
مجتمع تجاری مهراد
مجتمع تجاری مهراد
رویال سعادت آباد
رویال سعادت آباد