بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
افتتاح رستوران برزیلی در مرکز خرید پالادیوم

رودیزیو به عنوان اولین و تنها رستوران برزیلی تهران و ایران امروز دوشنبه 28 فرودین‌ماه در طبقه چهارم مرکز خرید پالادیوم افتتاح خواهد شد. 

در کشور برزیل به طور معمول در این نوع رستوران‌ها توراسکو (Churrasco) سرو می‌شود؛ یعنی همان تکه‌های گوشت گاو گریل شده که معمولاً به همان اندازه‌ای که مشتری مایل به خوردن گوشت است، برایش سرو می‌کنند. پیشخدمت‌ها با سیخ‌های کباب در حال رفت و آمد در رستوران هستند تا گوشت را بریده و در بشقاب مشتری‌ها قرار دهند. این شیوه سرو به نام اسپکتو کوریدو (Especto Corrido) یا رودیزیو (Rodizio) نامیده می‌شود که در نواحی جنوبی برزیل مرسوم است. رودیزیو به چند دلیل محبوب ترین و پرطرفدارترین غذای کشور برزیل است. یکی از دلایل آن All you can eat بودن آن است؛ به این معنا که از هر جیز هر مقدار که دوست داشته باشید میل می‌کنید. دلیل دوم اینکه از بیش از 12 نوع گوشت از قبیل پیکانیا گوساله، گوسفند، مرغ، بوقلمون و... تهیه می‌شود که شما می‌توانید از تمامی کباب‌ها به هر میزان که دوست دارید میل کنید. دلیل سوم آن این است که از ادویه‌جات بخصوصی در آن استفاده می‌شود که طعم و مزه فوق‌العاده‌ای به این غذا می‌بخشد و در نهایت چهارم اینکه کباب‌ها به سبک هیجان‌انگیزی بر سر میزها سرو می‌شوند.

گفتنی است مراسم افتتاحیه این رستوران در صفحه رسمی اینستاگرام مجتمع تجاری پالادیوم و همچنین رستوران رودیزیو به صورت زنده پخش خواهد شد. مراسم افتتاحیه از ساعت 8 الی 10 امشب برگزار خواهد شد. علاقمندان می‌توانند جهت شرکت در مراسم به آدرس زعفرانیه، نرسیده به میدان الف، نبش کوچه عروضی، مرکز خرید پالادیوم مراجعه نمایند.

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
مجتمع قلهک
مجتمع قلهک
برج پاستور
برج پاستور
نگین یزد
نگین یزد
مجتمع تجاری یاس هنگام
مجتمع تجاری یاس هنگام