بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
مسابقات بین‌المللی «اسکیت روی یخ» در پدیده شاندیز

محمد عجم رئیس هیئت اسکیت خراسان‌رضوی اظهار داشت: طی اقدامات و جلساتی که با شرکت پدیده و شهرداری شاندیز برگزار شده است به دنبال برگزاری مسابقات بین‌المللی اسکیت روی یخ در شاندیز هستیم.

وی تصریح کرد: همچنین در سال جاری حضور تیم‌های استان را در مسابقات لیگ کشوری رشته‌های سرعت، اسکیت هاکی و فری استایل خواهیم داشت و از اوایل تابستان مسابقات استعدادیابی را در مشهد و شهرستان‌های استان را برای گسترش و تشویق آنها انجام خواهیم داد.

رئیس هیئت اسکیت خراسان‌رضوی گفت: اکنون شهرستان‌های سبزوار، جغتای، فریمان، تربت‌حیدریه، بردسکن، گناباد، کاشمر و چناران دارای هیئت اسکیت هستند.
عجم بیان کرد: همچنین در راستای اقدامات انجام شده در استان در ارتباط با دو رشته "اگرسیو" و "اسکیت برد" برای المپیک ٢٠٢٠، رشته اگرسیو را به هیئت مشهد واگذار کردیم اما اقدامات خوبی توسط هیئت مشهد انجام نشد که در این راستا به آنها در سال جاری کمک خواهیم کرد و مکانی را در اختیار آنها قرار خواهیم داد.


وی خاطرنشان کرد: در رشته اگرسیو اقدامات خوبی انجام داده‌ایم و در مسابقات سال گذشته در این رشته مقام دوم و سوم کشور را کسب کردیم و در مسابقات آماتور نیز همچنین رتبه اول را کسب کردیم.

گفتنی‌ است پیست اسکیت روی یخ پدیده بزرگترین پیست در خاورمیانه می‌باشد.

منبع: اخبار پدیده

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
مگا پارس
مگا پارس
ایران سنتر
ایران سنتر
مجتمع تجاری الماس شرق
مجتمع تجاری الماس شرق
تهران مال
تهران مال