بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
سیزدهمین جشنواره ملی فن‌ آفرینی در سیتی‌سنتر

 سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی هفتم و هشتم اردیبهشت ماه سال جاری در 2 بخش مسابقه‌ای و غیر مسابقه‌ای در مجموعه سیتی‌سنتر اصفهان برگزار خواهد شد.

بخش‌های مسابقه‌ای این جشنواره شامل فن‌آفرینان و طرح‌های کسب‌وکار و بخش‌های غیر مسابقه‌ای شامل فرصت‌های سرمایه‌گذاری، نشست‌های انتقال تجربه و معرفی ابزارها و مدل‌های نوین توسعه کارآفرینی است. 90 فرصت سرمایه‌گذاری و فن‌آفرینی در این جشنواره معرفی می‌شوند و برگزیدگان به سوال‌های کارشناسان و داوران پاسخ خواهند داد. این جشنواره از سال ۸۱ فعالیت خود را آغاز كرده است و امسال سیزدهمین دوره آن در حالی برگزار می‌شود كه از سال ۹۵ جهت‌گیری این رویداد به سمت اقتصاد مقاومتی بوده است. 

ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری مبتنی بر فناوری از جمله اقدامات این دوره از جشنواره است كه در طی آن ۹۰ فرصت سرمایه‌گذاری و فن‌آفرینی كه از سوی داوران جشنواره مجوز دریافت كرده‌اند، معرفی می‌شوند.

سومین المپیاد طرح كسب و كار دانشجویی نیز به عنوان رویداد جانبی جشنواره شیخ بهایی خواهد بود. این المپیاد ایده‌های نو مبتنی بر فناوری كه قابلیت تجاری‌سازی آن به اثبات رسیده باشد را در قالب یك نقشه راه تجاری‌سازی (طرح كسب و كار) پذیرش كرده و مورد داوری قرار می‌دهد.

این جشنواره در بخش مجموعه سینماها واقع در طبقه سوم مجتمع سیتی‌سنتر برگزار خواهد شد.

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
مرکز تجاری بهمن
مرکز تجاری بهمن
برج پاستور
برج پاستور
نگین یزد
نگین یزد
آرمان‌مال
آرمان‌مال