بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
حراج استثنایی بهاره پوشاک سوپردرای

همچنان که به میانه فصل بهار نزدیک می‌شویم، حراج‌های میان فصل برندها نیز آغاز می‌شود. نمایندگی برند انگلیسی سوپردرای (Superdry) در مرکز خرید پالادیوم حراج استثنایی خود را از تاریخ 9 اردیبهشت‌ماه سال96 آغاز کرده و تا 15 اردیبهشت‌ماه ادامه خواهد داشت. در این فروش ویژه اجناس با 30 تا 50 درصد تخفیف به فروش می‌رسند.

پوشاک سوپردرای با کیفیتی برتر برای دو گروه آقایان و بانوان در سنین ۱۵ تا ۴۰ سال طراحی و ارائه می گردد. سوپردرای ایران نیز از سال ۲۰۱۵ فعالیت خود را آغاز نموده و پوشاک زنانه و مردانه را به علاقمندان دنیای مُد و زیبایی ارائه می نماید. انگیزه ژاپنی،، سبک و مد آمریکایی و دوخت بریتانیایی را با هم ترکیب کنیدد تا لباس های برند سوپردرای را بدست آورید. لباس های این برند مطابق با جدیدترین و نوین ترین سبک و مد طراحی می شوند. این برند علاوه بر لباس ها و وسایل مردانه و زنانه، مجموعه فوق العاده ای از لباس های بچه گانه را نیز تولید می کند.

تاریخ تأسیس این برند به سال 1985 بر می گردد که در آن موقع نام این برند سوپر گروپ بود و سپس در سال 2004 موسس این برند با سفر به توکیو انگیزه تأسیس یک برند جهانی را بدست آورد و شرکت خود را در لندن تأسیس کرد. پس از آن، و با گسترش در سطح بریتانیا و سپس در جهان، تا سال ۲۰۱۲ این برند در ۴۰ کشور جهان در سراسر اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، خاور میانه، استرالیا و آسیا، دارای فروشگاه بود. برند انگلیسی «سوپردرای» اولین فروشگاه خود را در سال ۲۰۰۳ با تمرکز بر پوشاک مردانه و زنانه افتتاح نمود. در حال حاضر سوپردرای ۴۰۲ شعبه دارد که ۱۱۳ شعبه آن در اروپا قرار دارد. 

علاقمندان جهت خرید از نمایندگی پوشاک برند سوپردرای می‌توانند به نشانی تهران، خیابان مقدس اردبیلی، میدان الف، مرکز خرید پالادیوم، طبقه دوم جنوبی مراجعه نمایند.

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
مرکز تجاری اپال
مرکز تجاری اپال
گرند سنتر میثاق
گرند سنتر میثاق
مجتمع آراد
مجتمع آراد
مجتمع تجاری نیکامال
مجتمع تجاری نیکامال