بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
حراج پوشاک برند زارا

نمایندگی پوشاک زارا (Zara) حراج میان‌فصل خود را آغاز کرده است. در این فروش ویژه که از 9 اردیبهشت‌ماه سال 96 آغاز شده و تا 31ام ادامه خواهد داشت اجناس با تخفیف 50 درصد عرضه می‌شوند.

زارا محصولات خود را در دسته بندی‌های مختلفی چون پوشاک زنانه و مردانه، کیف، کفش، لباس رسمی، لباس‌خواب، پوشاک نوزادان و کودکان و اکسسوری‌هایی مانند شال و روسری، زیورآلات، کیف پول، دستکش، چتر، عطر و اودکلن و لوازم آرایشی و بهداشتی، ارائه می‌دهد.

زارا یک برند پوشاک، زیورآلات  و لوازم منزل است که در سال 1975 از سوی آمانسیو اورتگا (Amancio Ortega) و همسرش روزالیامرا (Rosalia Mera) در اسپانیا تأسیس شد. زارا در استراتژی جدید خود به جای اینکه برای طراحی یک لباس تنها از یک طراح استفاده  کند، هنر چندین طراح را هم‌زمان به کار می‌گیرد و لباس‌هایی با طراحی جذاب‌تر را فصل به فصل با سرعت بیشتر و در سال بیش از 450 میلیون محصول تولید می‌کند.

زارا دارای طیف وسیعی از طرح‌های ساده و روزمره است که هر سال عرضه می‌شوند، اما برخی از طرح‌های شیک و به‌روز آن کمتر از چهار هفته می‌توانند در قفسه‌های فروشگاه‌ها بمانند، تا طرفداران خود را زود به زود به سر زدن دوباره تشویق کنند.

در حال حاضر زارا در ۸۸ کشور حدود ۲۱۰۰ فروشگاه دارد. اسپانیا با ۴۴۳ شعبه، فرانسه ۱۲۸، چین ۱۸۱، ژاپن ۹۹، ایتالیا ۹۵، پرتغال ۸۵، آلمان ۷۷، مکزیک ۷۵، آمریکا ۷۱ و  انگلیس با 68 فروشگاه، دارای بیشترین تعداد فروشگاه زارا در سراسر دنیا هستند.

علاقمندان جهت خرید از نمایندگی‌های زارا در حراج بهاره می‌توانند به مرکز خرید تیراژه واقع در بزرگراه اشرفی اصفهانی پایین تر از پل همت و یا مرکز خرید کورش به نشانی اتوبان ستاری بعد از بزرگراه حکیم، خروجی پیامبر مرکزی مراجعه نمایند.

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
سون سنتر
سون سنتر
جام تهران
جام تهران
الماس نوشهر
الماس نوشهر
مجتمع پارسه
مجتمع پارسه