بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
فروش ویژه در سوپرمارکت پالادیوم

 در این روزهای بهاری می‌توانید سری به مرکز خرید پالادیوم بزنید و با خرید از سوپرمارکت آن از تخفیف‌های ویژه برخوردار شوید. سوپر مارکت پالادیوم ارائه کننده تمامی اقلام و مایحتاج روزانه و مصرفی واقع در مرکز خرید پالادیوم  حراج ویژه فصل بهار خود را از 10 اردیبهشت‌ماه سال 96 آغاز کرده است و تا 20 اردیبهشت‌ماه ادامه خواهد داشت. در این حراج فصلانه اجناس با تخفیف 15 درصد عرضه می‌شوند. این سوپرمارکت امکان ثبت سفارشات تلفنی مشتریان را دارد و محصولات سفارش داده شده را با پیک رایگان تحویل می‌دهد. 

همچنین افراد عضو باشگاه مشتریان پالادیوم می‌توانند با هر 150 هزار تومان خرید از این سوپرمارکت در ساعت 9 صبح الی 15، ده امتیاز کسب کرده و شانس خود را در برنده شدن در قرعه‌کشی سه دستگاه خودرو افزایش دهند.

لازم به ذکر است باشگاه مشتریان پالادیوم در شهریورماه سال 96، سه دستگاه خودرو به مناسبت سه سالگی پالادیوم به قید قرعه به دارندگان کارت باشگاه مشتریان تقدیم خواهد نمود. 

برای عضویت در باشگاه مشتریان مرکز خرید پالادیوم با تکمیل فرم عضویت در کانتر امور مشتریان سوپرمارکت یا کانتر باشگاه در طبقه اول مرکز خرید، اطلاعات شما ثبت خواهد شد. جهت بهره مندی از مزایای باشگاه و دریافت امتیاز از سوپرمارکت تا زمان آماده شدن کارت شما می‌توانید با ارائه شماره تلفن همراه خود به صندوقداران، از سوپرمارکت امتیاز کسب نمائید. قابل ذکر است بعد از آماده شدن کارت عضویت و اطلاع رسانی آن به شما، بهره‌مندی از مزایای باشگاه و کسب و هزینه‌کرد امتیازات تنها از طریق کارت عضویت شما امکان‌پذیر خواهد بود، همچنین بعد از دریافت کارت، امکان استفاده از طرح تشویقی ساعات خاص باشگاه برای شما فراهم خواهد شد.

برای استفاده از امتیازت عضویت، کافیست در هر بار مراجعـه و خرید از پالادیوم، کارت عضویت خود را به هـمراه داشـته و در زمان پرداخت صورتحساب و در همان فاکتور، امتیاز دریافت نماییـد.

مرکز خرید پالادیوم در خیابان مقدس اردبیلی، میدان الف واقع شده است.

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
بازار بزرگ فردوسی
بازار بزرگ فردوسی
مجتمع تجاری فرهنگی آزادی
مجتمع تجاری فرهنگی آزادی
مجموعه باران
مجموعه باران
مجتمع تجاری اکسین
مجتمع تجاری اکسین