بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
افتتاحیه نهنگ عنبر2-سلکشن رویا در پردیس کورش

روز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه  همزمان با آغاز اکران فیلم " نهنگ عنبر۲ سلکشن رویا " کارگردان و بازیگران فیلم ساعت ۱۰ صبح با حضور در پردیس سینمایی کورش در سانس‌های 10:30، 11:10، 12:15، 13:00 و 14:00  با علاقه‌مندان دیدار خواهند کرد.

زوج اصلی فیلم رضا عطاران و  مهناز افشار و داستان فیلم ادامه ماجراهای  ارژنگ صنوبر و رویا است. نام فیلم اما یادآور یکی از سکانس‌های بامزه "نهنگ عنبر" است جایی که ارژنگ آهنگ‌های مورد علاقه رویا را در نواری به نام "سلکشن ِ رویا" به او می‌دهد.

پروژه سینمایى "نهنگ عنبر٢ – سلکشن رویا" به تهیه‌کنندگى و نویسندگی سامان مقدم و با سرمایه‌گذارى نیوشا طبیبى،نیما طبیبى، مجید مطلبى و سامان مقدم ساخته شده است. رضا عطاران، مهناز افشار، ویشکا آسایش، حسام نواب صفوی، رضا ناجی، امیرحسین آرمان، سیروس گرجستانی و على قربان‌زاده بازیگران «نهنگ عنبر ٢؛ سلکشن رویا» هستند و شهلا ریاحى، کتایون امیر ابراهیمى، محسن قاضی مرادى، اسدالله یکتا، احمدرضا اسعدى به عنوان بازیگر مهمان در فیلم حضور دارند. گروه تولید فیلم معتقد است این کمدی مفرح نیز همانند نسخه اول از نهنگ عنبر می‌تواند در جذب مخاطب بسیار موفق عمل کند. قسمت اول "نهنگ عنبر" سال گذشته به نمایش درآمد که با هفت میلیارد تومان فروش و یک میلیون و سیصد هزار مخاطب به یکی از پرمخاطب ترین فیلم‌های سینمای ایران تبدیل شد. 

سکانس‌های این فیلم در بیش از 25 لوکیشن در تهران و شمال کشور گرفته شده و قصه آن همانند نسخه اول از سه‌گانه نهنگ عنبر در دو دهه شصت و نود می‌گذرد.

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
سپهر الهیه
سپهر الهیه
برج بلور
برج بلور
مجتمع تجاری فرهنگی انقلاب
مجتمع تجاری فرهنگی انقلاب
مجتمع تجاری ارم
مجتمع تجاری ارم