بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
استقبال از فیلم نهنگ عنبر2 در پردیس‌های سینمایی

پیش فروش اینترنتی فیلم سینمایی «نهنگ عنبر ۲» یک روز مانده به آغاز اکران فیلم با استقبال بسیار خوبی مواجه و ظرفیت بیش از ۵۰ سانس فیلم در سالن‌های مختلف در روز اول نمایش پر شده است. ظرفیت سالن «گراندسینما» در پردیس سینمایی کورش در اولین روز نمایش فیلم ساعت ۱۰:۳۰ صبح پر شده و جالب این که در شهرستان‌ها  نیز فیلم با اقبال مواجه شده است؛ در پردیس سینمایی چهارباغ واقع در شهر زیبای اصفهان، ۸ سانس برای فیلم در نظر گرفته شده که تمام سانس‌های مربوط به فیلم از ساعت ۱۰:۳۰ صبح تا ۲۲:۴۵ دقیقه در روز اول نمایش تکمیل شده است.

گفتنی است روز چهارشنبه 20 اردیبهشت‌ماه همزمان با آغاز اکران نهنگ عنبر ۲ کارگردان و بازیگران اصلی فیلم از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۴ با حضور در پردیس سینمایی کورش با مردم دیدار می‌کنند.

همچنین در روز 22 اردیبهشت‌ماه نیز در روز جشن نیمه شعبان، افتتاح مردمی فیلم سینمایی «نهنگ عنبر» با حضور عوامل این فیلم در پردیس سینمایی مگامال خواهد بود که به نوعی فرش قرمز فیلم نیز محسوب می‌شود. پردیس سینمایی «مگامال» که در فاز 2 شهرک اکباتان واقع شده است، یکی از مدرن‌ترین مجموعه‌های سینمایی کشور از جهت صوت و تصویر است که از 20 اردیبهشت‌ماه افتتاح خواهد شد.

فیلم سینمایى "نهنگ عنبر٢ – سلکشن رویا" به تهیه‌کنندگى و نویسندگی سامان مقدم و با سرمایه‌گذارى نیوشا طبیبى،نیما طبیبى، مجید مطلبى و سامان مقدم ساخته شده است. داستان «نهنگ عنبر، سلکشن رویا» ادامه بخش اول آن می‌باشد.

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
تهران پلازا
تهران پلازا
پروژه نارنجستان
پروژه نارنجستان
امرالد استار
امرالد استار
مجتمع تجاری مشیر
مجتمع تجاری مشیر