بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
برنامه های تبلیغاتی پدیده در صداوسیما

مدیرکل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز گفت: در برنامه تبلیغاتی جدید پدیده در ابتدا به مدت ١٠ روز تیزر مقدماتی ورود پدیده به رسانه ملی، پس از دوسال در شبکه‌های ملی پخش شد.
وی توضیح داد: این تیزر به شکل پرحجم از باکس‌های پربیننده سیما به روی آنتن رفت و خوشبختانه بازخورد بسیار خوبی داشت. براساس برنامه تبلیغات جدید شرکت پدیده، طی روزهای آینده گزارش آگهی حدودا دو دقیقه‌ای آماده و به زودی در شبکه‌های ملی پخش خواهد شد.
حامدمقدم ابراز امیدواری کرد: پخش دوباره آگهی‌های تبلیغاتی، طلیعه ورود به ساخت تیزرهای محتوایی و اختصاصی و پخش از رسانه ملی به صورت مستمرخواهد بود.

 

 

همچنین مدیرکل بازرگانی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در این‌باره گفت: تبلیغات و اطلاع‌رسانی نقش به سزایی در اعتماد از دست رفته سهامداران شرکت پدیده از این پروژه دارد.

مهدی مهر تصریح کرد: وجه اقتصادی پروژه پدیده در سال‌های اخیر بسیار منفی شده و به نظر من تبلیغات می‌تواند نقش موثری در مثبت کردن این وجه داشته، چرا که در حال حاضر تمامی دستگاه‌های اجرایی کشور در جهت مرتفع کردن مشکلات پدیده تلاش بسیاری دارند.

وی افزود: به اعتقاد من هر چه تبلیغات با پیشرفت پروژه به خصوص با توسعه و تکمیل آن همراه باشد بازخورد بهتری خواهد داشت.

مدیرکل بازرگانی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: پیش‌بینی ما برای تبلیغات یک دوره حداقل یک ساله است که به اعتقاد من با آغاز و پیش رفتن تبلیغات سهامداران می‌توانند شاهد رشد و پیشرفت ارزش سهام خود نیز باشند.

مهدوی مهر در پایان گفت: سازمان صدا و سیما همکاری و مشاوره خود را برای پخش تیزرهای تبلیغاتی شرکت پدیده دریغ نخواهد کرد.

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
مجتمع تجاری مشیر
مجتمع تجاری مشیر
مجتمع ستاره شمال
مجتمع ستاره شمال
مجتمع تجاری پایتخت
مجتمع تجاری پایتخت
مجتمع دولت
مجتمع دولت