بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
پروژه‌های پدیده شاندیز نوید رونق اقتصادی شهر مشهد است

شهاب نادری، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از تلاش این کمیسیون در جهت حل مشکلات گروه شرکت‌های پدیده شاندیز گفت و خاطر نشان کرد: تبلیغات و آگهی‌های تلویزیونی پدیده قطعا تاثیر شگفتی در نگاه مخاطب و امیدواری دوباره مردم دارد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: با وجود بررسی‌هایی که در خصوص حل مشکلات پدیده در کمیسیون اقتصادی مجلس صورت گرفت و نیز واریز مبالغ کنسرسیوم در چند روز اخیر شرایط برای تکمیل پروژه‌های پدیده شاندیز فراهم است.

وی اظهار داشت: مشهد به عنوان شهری مذهبی و توریستی سالانه میلیون ها زائر و مسافر را پذیرایی می‌کند، حال آنکه با رونق پروژه‌های گردشگری و توریستی شرکت پدیده شاندیز این آمار قطعا افزایش خواهد یافت.

نادری با تأکید بر اینکه بهره‌برداری از پروژه‌های توریستی و گردشگری پدیده می‌تواند در جذب توریست مذهبی و تفریحی مفید واقع شود، عنوان کرد: رونق اقتصادی در شهر توریستی و مذهبی پدیده قطعا در حل مشکل بیکاری و اشتغال‌زایی هزاران جوان موثر است.

وی در خصوص حل مشکل سهامداران گروه شرکت‌های پدیده شاندیز ابراز امیدواری کرد و گفت: با شروع پروژه‌های گروه شرکت‌های پدیده شاندیز و جذب سرمایه‌گذار و همچنین حمایت همه جانبه دولتمردان مشکلات سهامداران حل خواهد شد.

منبع: اخبار پدیده

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
مجتمع تجاری الماس شرق
مجتمع تجاری الماس شرق
مجتمع تجاری زمرد
مجتمع تجاری زمرد
مجتمع تجاری نیکامال
مجتمع تجاری نیکامال
مجتمع قلهک
مجتمع قلهک