بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
افتتاح شعبه جدید دری‌مد

پنجمین شعبه رسمی برند دری‌مد ترکیه در روز 7 خرداد سال 96 در مجتمع تجاری پالادیوم واقع در خیابان مقدس اردبیلی؛ توسط شرکت اروم ناب ایده آل افتتاح شد. 

برند دری‌مد  که یکی از قدیمی‌ترین برندهای کشور ترکیه است و بیشتر محصولات خود را در حیطه چرم طبیعی ارائه می‌دهد. این برند در سال 1974 با هدف ترکیب مد و چرم آغاز به کار کرد و هم‌اکنون دارای 110 فروشگاه در کشور ترکیه است. دری‌مد عرضه‌کننده کیف‌وکفش، پوشاک زنانه و مردانه شامل کت و پالتو می‌باشد.

گفتنی است محصولات شعبه پالادیوم به مناسبت افتتاحیه این نمایندگی با 30 درصد تخفیف به فروش می‌رسد؛ همچنین این برند در روزهای ماه مبارک رمضان در کلیه شعب خود برای اعضای باشگاه مشتریان تخفیفات ویژه‌ای در نظر گرفته است. افراد می‌توانند با خرید از شعب درى مد و دریافت درى‌مد كارت باشگاه مشتریان، کالکشن فصل بهار و تابستان را با ٢٥٪‏ تخفیف بر روى كالاى اول و ٢٥٪‏+٢٠٪‏ بر روى كالاى دوم خریداری نمایند.

دری‌مد پیش از این در شهر تهران در خیابان شریعتی دارای نمایندگی بود و شعبه پالادیوم اولین نمایندگی آن در مراکز تجاری تهران به حساب می‌آید. همچنین این برند در مرکز خرید لاله پارک شهر تبریز و مجموعه سیتی‌سنتر شهر اصفهان نیز دارای نمایندگی است.

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
مجتمع تجاری مهراد
مجتمع تجاری مهراد
برج نگین رضا
برج نگین رضا
مجتمع تجاری نیکامال
مجتمع تجاری نیکامال
مجموعه امپراطور
مجموعه امپراطور