بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
ایجاد شرکت‌های فرعی برای مدیریت صحیح مالی پدیده

مدیران ارشد شرکت توسعه بین‌المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز در جلسه پرسش و پاسخ به تعدادی از سهامداران این شرکت؛ از ایجاد و راه اندازی شرکت‌های فرعی، برای مدیریت صحیح مالی مجموعه خبر دادند. به مدیران ارشد شرکت توسعه بین‌المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز در روز نهم خردادماه سال 96 در جلسه‌ای با جمعی از سهامداران (که پیش از این درخواست دیدار با مدیران را داشتند) به سوالات مطرح شده پاسخ دادند.

بر اساس این گزارش یکی از سهامداران در سوالی از مدیران پرسید: مدیر عامل پیشین پدیده شاندیز برای تأمین منابع مالی از طریق سهام فروشی اقدام می‌کرد اما امروز که سهام فروشی به حداقل ممکن رسیده است؛ آیا نیاز مالی پروژه‌های عمرانی با همان مبلغ مطرح شده در کنسرسیوم بانکی تامین می‌شود؟

حمیدرضا کریمویی؛ معاون اقتصادی گروه شرکت‌های پدیده در پاسخ به این سوال گفت: هیأت مدیره پیشین پدیده شاندیز فقط ۴٠ تا ۴۵درصد از نیاز مالی شرکت را از طریق فروش سهام تأمین کرده و مابقی اعتبارات مورد نیاز از طریق تسهیلات بانکی و پیش فروش ابنیه تامین شده است. در هیأت مدیره جدید نیز اقدامات تأمین اعتبارات مورد نیاز از طریق ابزارهای صحیح مدیریت مالی صورت می‌پذیرد. 

وی افزود: ایجاد شرکت‌های فرعی برای بهره‌برداری از مجموعه‌های خردی همچون پارک آبی و مجموعه اقامتی، ایجاد فرصت در ارایه اوراق منفعت و جذب سرمایه گذاران عمده برای اتمام پروژه‌های زودبازده همچون واحدهای اقامتی و مجموعه تجاری شرکت بین المللی گردشگری پدیده شاندیز از جمله ابزارهای مدیریتی مالی صحیح است که تا کنون مجوزهای لازم در این خصوص اخذ و تمامی مراحل اداری صورت گرفته است.

منبع: اخبار پدیده

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
نگین یزد
نگین یزد
طوبی
طوبی
مجتمع افشین
مجتمع افشین
کیان سنتر
کیان سنتر