بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
ایجاد دو هزار شغل با راه‌اندازی پروژه پدیده کیش

دکتر سید امین متقی مدیرعامل پدیده کیش درباره روند اجرایی پروژه کیش گفت: با توجه به پیگیری‌های انجام شده در پروژه پدیده کیش از مهرماه سال گذشته فعالیت دوباره این پروژه آغاز و تاکنون پیشرفت ٣٠ درصدی داشته است. ضمن اینکه برآورد می شود با راه اندازی کامل پروژه پدیده کیش بالغ بر ٢هزار نفر اشتغالزایی ایجاد خواهد شد.

وی درخصوص فعالیت دوباره رستوران‌های کیش افزود: با توجه به تلاش‌های صورت گرفته و حضور بخش خصوصی در رستوران‌ها از مهرماه سال گذشته به طور کامل راه‌اندازی و در حال بهره‌برداری می‌باشد و در مناسبت‌های ویژه رستوران‌های پدیده کیش قابلیت پذیرایی بالغ بر هزار نفر میهمان را دارد.
مدیرعامل پدیده کیش خاطر نشان کرد: هم اکنون هایپرمارکت کیش نیز بنا به قراردادی که با سرمایه گذاران داخلی و خارجی بسته شده، در حال تجهیز جهت شروع فعالیت مجدد می‌باشد.
متقی با اشاره به اینکه ١٠٠ نفر پرسنل در دو مجموعه رستوران‌ها و هایپر مارکت در حال فعالیت می‌باشد، افزود: فعالیت عمرانی پدیده کیش نیزبا تبادل تفاهم نامه‌ای به ارزش بالغ بر ١٢٠ میلیارد تومان در حال فعالیت است.
دکتر متقی در خصوص بلوک‌های عمرانی پروژه پدیده کیش گفت: بلوک A شامل آیسرینک، سینما و بخش‌های تفریحی ورزشی، بلوک B شامل شاپینگ‌ها و هایپرمارکت و بخش دریا نیز شامل ساحل مارینا، بخش تفریحی ورزشی دریایی می‌باشد.
وی اظهار داشت: در حال حاضر حدود ١۴ هزار متر پلاستر و بخشی از نماکاری در قسمت‌های پارکینگ‌ها، هایپرمارکت و رمپ‌های ورودی در حال انجام است، همچنین در این بخش تجهیز کارگاه بطور کامل صورت گرفته و ماشین‌آلات نیز اورهال شده و آب شیرین کن نیز تجهیز و راه اندازی شده است که پیش نیازهای عملیات عمرانی در جزیره می‌باشد.
مدیرعامل پدیده کیش خاطر نشان کرد: با اختصاص اعتبار لازم و راه‌اندازی کامل پروژه به زودی شاهد اشتغال‌زایی چشمگیری در پروژه پدیده کیش خواهیم بود و نرخ بهره‌وری پروژه افزایش قابل ملاحظه ای خواهد داشت.
به گفته وی هم اکنون فعالیت عمرانی بلوک های A و B با ١٧٠نفر پرسنل در حال انجام است.

منبع: اخبار پدیده

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
مجتمع تجاری گل مریم
مجتمع تجاری گل مریم
پاژ
پاژ
رزمال
رزمال
مجتمع برند سنتر
مجتمع برند سنتر