بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
بمب گذاری در سیتی سنتر اصفهان تکذیب شد

به گزارش دمالز جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر مربوط به بمب‌گذاری در مرکز تجاری سیتی سنتر اصفهان را تکذیب کرد.

سرهنگ حسین حسین‌زاده،‌ اظهار داشت: خبری مربوط به مشاهده یک بسته مشکوک در سیتی‌سنتر اصفهان به پلیس اعلام شد که پس از بررسی مشخص شد که این موضوع صحت ندارد.
وی در خصوص تعطیلی این مرکز تجاری توضیح داد: در حال حاضر شرایط در سیتی سنتر اصفهان عادی است و تعطیلی این مرکز به دلایل امنیتی در هنگام بررسی موضوع بمب گذاری بوده است.

ساعت 13:55 بعداز ظهر روزشنبه 20 خردادماه 96 مأموران نیروی انتظامی وارد محل شده و با هماهنگی مدیریت و به کمک حراست این مجموعه اقدام به تخلیه سیتی سنتر بدلیل وجود احتمالی شیء مشکوک و بمب گذاری کردند. ماموران پس از بررسی محل و پیدا نکردن هیچگونه شیء مشکوک به این نتیجه رسیدند که تماس گرفته شده با نیروی انتظامی و اطلاعات ناشی از آن، دروغ بوده است.

مجموعه تجاری و فروشگاهی سیتی‌سنتر در جنوب شهر اصفهان و ابتدای جاده شیراز قرار دارد. این مجموعه در هفت طبقه شامل دوطبقه پارکینگ با ظرفیت 5500 خودرو، سه طبقه هایپرمارکت و واحدهای تجاری، دو طبقه مجموعه سینمایی، سالن چند منظوره و سالن‌های مختلف است. این مجتمع تجاری بزرگ در سال 2012 با یرمایه‌گذاری و مشارکت شرکت «خورشید سپاهان» و دو شرکت اماراتی و سویسی احداث و راه‌اندازی شد.

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
ایپک پالاس
ایپک پالاس
امرالد استار
امرالد استار
کیان سنتر
کیان سنتر
آرتمیس فرمانیه
آرتمیس فرمانیه