بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
سجاد افشاریان در پردیس کورش برای اکران عمومی «مفت‌آباد»

«سجاد افشاریان» بازیگر فیلم سینمایی «مفت‌آباد» در حوزه هنر و تجربه، دوشنبه 29 خرداد ساعت 22 در پردیس سینمایی کورش حضور پیدا خواهد کرد تا در اکران عمومی این فیلم به همراه مردم به تماشای آن بنشیند.

فیلم سینمایی  فیلم مفت آباد به کارگردانی «پژمان تیمورتاش» که از نوروز ۱۳۹۶ در سینماهای هنروتجربه اکران خود را آغاز کرده؛ اولین تجربه‌ی او در مقام نویسنده و کارگردان است و حنیف سـروری کار تـهیه‌‌کنندگی آن را بر عهده داشته است.

در خلاصه قصه این فیلم آمده پنج جوان مجبور به زندگی در یک خانه مجردی هستند. یکی از آن‌ها معتاد است و در حال ترک اعتیاد. یکی لال است. یکی باید برای امتحانات دانشگاه درس بخواند که دوباره مشروط نشود. یکی خانه‌ پدری را در زد و بند با پیمانکار از دست داده حالا با پای شکسته خانه‌نشین شده و دیگری یعنی رسول که در واقع صاحب اصلی خانه‌است یک بی‌خیال تمام عیار است که برای کار به تهران مهاجرت کرده‌. خبر آمدن ناگهانی همسر رسول به تهران اما وضعیت خانه را از حالت عادی خارج می‌کند.

سجادافشاریان، برزو ارجمند، امین اسفندیار، محمدرضا جمشیدپی، فائزه علوی، دنیا مدنی، احسان بیاتفر، علی میری، ندا میری، امیرحسین مجیدی در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

کارگردان فیلم در رابطه با اثر هنری خود گفته است: «همیشه دوست داشتم یک فیلم شهری بسازم، فیلمی که خیابان‌ها و کوچه‌های تهران هویت‌اش را شکل بدهند، اگرچه دست و بالم برای رسیدن به این هدف در فیلم اول بسته‌ بود و فیلمی ساختم که حتی یک پلان خارجی ندارد، اما با این وجود فکر می‌کنم مفت‌آباد یک فیلم شهری است، چون هویت داستانی‌اش را از آدم‌هایی می‌گیرد که خصلت‌هایشان برآیندی است از زیستن‌ در این شهر. آدم‌هایی که تا ابد، ماجرا برای ساختن و روایت کردن دارند. اسم قبلی این فیلم«پست فطرت‌های محترم» بود. پست‌فطرت‌هایی که تلاش‌شان را می‌کنند تا محترم بمانند و به شیوه‌ زندگی‌شان عادت کرده‌اند و همین باعث شده که هر فاجعه‌ای برایشان تبدیل شود به امری روزمره.»

علاقمندان جهت دیدار با سجاد افشاریان و تماشای فیلم سینمایی «مفت‌آباد» می‌توانند به پردیس سینمایی کورش به نشانی اتوبان ستاری بعد از بزرگراه حکیم، خروجی پیامبر مرکزی مراجعه نمایند.

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
مگا پارس
مگا پارس
مرکز تجاری دیدار
مرکز تجاری دیدار
مجتمع تجاری فرهنگی آزادی
مجتمع تجاری فرهنگی آزادی
سپهر الهیه
سپهر الهیه