بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
راه‌اندازی کمپین سی‌پی توسط برند کی‌کی ریکی

فلج مغزی یا CP، این گروه بیماری‌های مزمن و نادر در سال‌های اول تولد ظاهر می‌شود. این بیماری‌ها با نقص رشد و یا تخریب حرکات برای کنترل حرکت در مغز همراه است. فلج مغزی به معنای معمولی کلمه یک بیماری به حساب نمی‌آید. با وجود این که اغلب تصور می‌شود که این یک شکل حرکتی است که بر اثر آسیب‌های مغزی زمان تولد ناشی می‌شود، اما واقع امر این است که مکانیسم آن خیلی پیچیده‌تر می‌باشد به منظور استفاده‌های عملی، می‌توان فلج مغزی را سندرمی دانست که شروع آن قبل از رشد و تکامل مغزی اتفاق می‌افتد. یعنی در اثر آسیب یا ضایعه مغز نابالغ (دوره جنینی، حین تولد و یا بلافاصله پس از تولد) ایجاد می‌شود.  در ایران گفته می‌شود که ۱۲۰۰۰۰ کودک فلج مغزی وجود دارد و برخی منابع درصد شیوع CP  را تقریبا ۲ در ۱۰۰۰ مورد ذکر کرده اند. 

رعایت نشدن حقوق این بیماران در جوامع مختلف باعث می‌شود که گروه‌های مختلف اجتماعی در جهان اقدام به ایجاد کمپین‌هایی اجتماعی برای بهتر نمودن شرایط زندگی این افراد و خانواده‌های آنها کنند. ۷ اکتبر روز جهانی حمایت از این بیماران نامیده شده است و به صورت سمبلیک شبیه بسیاری از بیماری‌های خاص دیگر یک ربان رنگی اینبار به رنگ سبز نماد حمایت از این کمپین است. کی‌کی ریکی در ایران نیز برای همراهی با این عزیزان و نیز حرکت در مسیر مسئولیت‌پذیری اجتماعی خود، کانون توجه خود را در زمینه تبلیغات بر روی معرفی و ایجاد آگاهی در مورد بیماری CP قرار داده است. ارائه اطلاعات و برگزاری روز جهانی این بیماری در ایران می‌تواند کمک زیادی به مادران ایرانی در این زمینه ارائه دهد.

 برند کی‌کی ریکی یکی از برندهای پیشرو در طراحی لباس‌های بانوان در کشور ترکیه است. حضور این برند تا کنون در ایران در قالب فروش عمده محصولات بوده است اما اکنون این برند راه اندازی فروشگاه‌های خود را در ایران آغاز کرده است. نخستین Flagship store این برند در مرکز خرید بام لند واقع در تهران اتوبان شهید خرازی، میدان موج، خیابان موج، جنب دریاچه شهدای خلیج فارس آغاز به کار کرده و دیگر نمایندگی آن در مرکز خرید کورش به نشانی تهران، اتوبان ستاری بعد از بزرگراه حکیم، خروجی پیامبر مرکزی مشغول فعالیت است.

افراد می‌توانند با خرید از نمایندگی‌های برند کی‌کی‌ریکی در کمپین سی‌پی مشارکت نمایند.

منبع: سایت رسمی کی‌کی‌ریکی

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
نماد الهیه
نماد الهیه
تندیس نکا
تندیس نکا
سامان
سامان
مجتمع مادر
مجتمع مادر