بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
جلوگیری از ۳ عامل مهم در پروژه برندینگ

راهنمایی های مهم برای مقابله با اشتباهات رایجی که می‌تواند در پروژه برندینگ اتفاق بیافتد.

برندینگ و طراحی هویت تنها به ایجاد یک نام تجاری منحصر به فرد و سپردن آن به مشتریان نیست. این فرآیند شامل همکاری بسیار نزدیک با مردمی است که با آن برند زندگی می‌کنند و به عبارتی هر روزه تحت تاثیر این برند هستند. حتی اگر بهترین رابطه همکاری را با مشتریان خود داشته باشید، باز هم امکان خطا وجود دارد. با در نظر گرفتن این موضوع در اینجا ۳ اشتباه که می‌تواند در پروژه برندینگ شما رخ دهد را توضیح داده و همراه آن پیشنهاداتی برای مقابله با آنها نیز ارائه می‌کنیم.

تغییر خواسته ها در زمان طراحی برند

یکی از شایع‌ترین مشکلات در پروژه برندینگ می‌تواند تغییر خواسته‌ها و نیازها در پروسه طراحی باشد. برای مقابله با این کار، تنها راه حل این است که طراحان باید قبل از شروع پروژه به طور واضح اهداف کار را مشخص کنند و توافقات اولیه حاصل شود و سپس پروژه را شروع کنند. عدم انجام این کار می‌تواند تاثیر مخربی بر فرآیند کار ایجاد کند. بسیار مهم است که طراحان ارتباط نزدیکی با مشتریان خود داشته باشند تا بتوانند آنچه مشتریانشان می‌خواهند و تمایل به آن دارند را تهیه کنند. پس باید توافقات نهایی صورت گیرد. این به معنای همکاری مشترک به صورت یک تیم و درک اهداف مشتریان آن کسب و کاراست.

وجود چندین صاحب نظر در یک پروژه

ارتباط داشتن با چندین نفر در پروژه طراحی برند می‌تواند بسیار چالش برانگیز باشد که متأسفانه در بیشتر مواقع نیز این حالت پیش می‌آید که بیش از یک نفر تصمیم‌گیرنده وجود دارد. بنابراین لازم است که از همان ابتدا مشخص شود که چه کسی باید به عنوان هسته تیم باشد و تصمیم‌گیری نهایی برعهده چه کسی است. تلاش برای متقاعد کردن همه معمولا غیرممکن است و در بیشتر مواقع ارتباط با چندین سرمایه‌گذار و راضی نگه داشتن همه آنها بسیار بحث‌برانگیز است. به همین دلیل بسیار مهم و حیاتی است که در مورد الویت سرمایه‌گذار تصمیم‌گیری شود و از همان ابتدا تصمیمات زیر نظر آن شخص اتخاذ گردد.

پیاده‌سازی کار

طراحی برند مورد نظر تنها نقطه شروع کار است و لازم به یادآوری است که طراحی برند و آماده شدن آن پایان کار نیست و می‌باید پا به پای دیگر بخش‌های کسب و کارتان پیاده‌سازی شود تا موفقیت نهایی حاصل شود. افرادی تحصیل کرده و باهوش در پیاده‌سازی برند جدید و هیجان‌انگیز کردن آنها با توجه به فرصت‌های پیش آمده بسیار مهم است. پیروی از راهنمایی‌ها درمورد چگونگی انجام کارها نیز بسیار مهم است. طراحان خلاق نیز عوامل مهم دیگر هستند.

منبع: گروه برنداِبات 

جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
گرند سنتر جانباز
گرند سنتر جانباز
برج پانوراما
برج پانوراما
سامان
سامان
مرکز خرید ونک
مرکز خرید ونک