بانک اطلاعات مراکز تجاری تفریحی سیاحتی ایران
TheMalls.ir
درباره ما      ثبت نام          search
مجتمع تجاری فرهنگی انقلاب
مجتمع تجاری فرهنگی انقلاب شهر و کشور: ایران - تهران
آدرس: خیابان انقلاب، روبروی دانشگاه تهران (بین 12 فروردین و فخر رازی)
تاریخ شروع به ساخت: 1 - 1390
وضعیت پروژه: متوقف (با 98% پیشرفت فیزیکی در عملیات ساخت)
وب سایت: http://www.satsa.co/content/?id=6
توضیحات:

پروژه انقلاب در ابتدا یک پاساژ معمولی با 70 واحد تجاری و 30 واحد اداری واقع در خیابان انقلاب بود. اما با تغییر مالکیت آن در اوایل سال 91 و واگذاری بهره‌برداری پروژه به موسسه فرهنگی چهل، تغییر برنامه‌ریزی‌های انجام شده در راستای تبدیل شدن این پروژه به بزرگترین کتاب فروشی خاورمیانه در دستور کار قرار گرفت. بدین جهت در طرح جدید، 70 واحد تجاری آن تبدیل به یک واحد تجاری بزرگ به متراژ بیش از 3 هزار مترمربع شد و در آن سالن همایش، سینمای روباز، فضای بازی کودکان، بخش کالاهای فرهنگی، گالری آثار هنری و... در کنار کتاب‌فروشی قرار گرفت.

«موسسه فرهنگی چهل» در نخستین گام نام پروژه را به «چهل کتاب» تغییر داد و در یک کمپین فراگیر از علاقمندان خواست تا نام چهل کتاب برتر را برای حک در نمای اصلی ساختمان انتخاب کنند. آخرین اخبار TheMalls حکایت از حک نام‌های منتخب بر نمای اصلی پروژه دارد اما هیچ گاه مشخص نشد که چه تعداد در رای گیری شرکت کردند و مهمتر آنکه نام‌های حک شده چه هستند؟

به هر حال، با مشکلات حقوقی پیش آمده برای مالک پروژه، تنها دو ماه پیش از افتتاح، مراحل آخر عملیات ساختمانی پروژه متوقف شد و این پروژه همچنان منتظر رای دادگاه مانده است.


سرمایه گذار: هلدینگ سورینت
مدیر طرح: ستسا
کاربری امکانات رفاهی مشخصات فروشگاهی دسترسی مشخصات ساختمانی فروش و بهره برداری
● اداری:  دارد 24 واحد
● تجاری:  دارد 1 واحد بزرگ که بیش از 3000 مترمربع متراز دارد و خود به هفت بخش تقسیم می‌شود: 1- کتاب فروشی، 2- گالری 3- رستوران و کافی شاپ، 4- فضای کودک 5- لوازم التحریر 6- محصولات فرهنگی 7- صنایع دستی
● پارکینگ:  دارد 169 خودرو
● تفریحی:  دارد
● مشخصات کلی: 
□ مساحت:  7655 مترمربع
جدیدترین مطالب
مراکز اتفاقی
مجتمع تجاری پایتخت
مجتمع تجاری پایتخت
مجتمع کورش
مجتمع کورش
اردک چوبی
اردک چوبی
مجتمع تماشا
مجتمع تماشا